M jak miłość: Poważna sprzeczka Janka i Sonii. Padną bolesne słowa między parą.

1 marca 2021
Przez: : K.M.

M jak miłość: Poważna sprzeczka Janka i Sonii! W najnowszym odcinku kultowego serialu dojdzie do poważnej rozmowy między policjantem a Sonią. Czy to definitywny koniec ich pięknej miłości? To, co wydarzy się w poniedziałkowym odcinku „Emki”, zadziwi wszystkich telewidzów.

W nadchodzącym 1570 odcinku serialu „M jak miłość” dojdzie do poważnej awantury między Jankiem a jego narzeczoną Sonią. Policjant został postrzelony przez groźnego przestępcę pod kościołem, gdzie miał odbyć się jego ślub. W wyniku dramatycznych wydarzeń Janek usłyszał szokującą diagnozę od lekarza. Kula uszkodziła jego kręgosłup i jest sparaliżowany. Ta informacja doprowadziła do załamania Morawskiego i w związku z tym postanowił on zerwać zaręczyny z Sonią.

Morawski po wyjściu ze szpitala przeprowadza się do swojej matki. Kiedy Sonia po raz kolejny chce zawalczyć o ich miłość, pijany policjant, używając dotkliwych słów, doprowadza do ostrej wymiany zdań:

„Wiesz, co ci powiem? Jesteś idiotą! Ludzie walczą! Nie poddają się! Żyją na wózku, pracują, uprawiają sport, kochają… Mają dzieci!” – wykrzyknie zrozpaczona Sonia.

„Dzieci? Nie chcę mieć z tobą żadnych dzieci!” – odpowie.

Na koniec kłótni Janek oznajmi Sonii, że to koniec ich związku.

M jak miłość: Poważna sprzeczka Janka i Sonii.

Po kłótni Sonia postanawia o wszystkim opowiedzieć swojemu przyjacielowi Rafałowi. Ten w złości postanawia się spotkać z Jankiem i powiedzieć mu co o nim myśli.

„Wiesz, kim jesteś? Skończonym gnojkiem! Nie masz prawa tak jej traktować! Wyżywasz się na niej za to, co się stało! Ona na to nie zasłużyła!”

Po tych słowach Janek przyznaje się, że swoim zachowaniem chce uchronić swoją ukochaną przed bandytą, który go postrzelił.

Czy to definitywny koniec związku Janka i Sonii? Czy zakochana kobieta będzie chciała dalej walczyć o swoją miłość i starczy jej sił? Wszystkiego dowiecie się w najnowszym 1570. odcinku serialu „M jak miłość”, który wyemitowany zostanie 1. Marca o godzinie 20:55 na antenie TVP2.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz