Połącz się z nami

„M jak miłość”: Robert Moskwa odchodzi z serialu? W dniu pogrzebu Marzenki i Andrzejka umrze Artur Rogowski?

Robert Moskwa jako Artur Rogowski w M jak miłość.

Serial

„M jak miłość”: Robert Moskwa odchodzi z serialu? W dniu pogrzebu Marzenki i Andrzejka umrze Artur Rogowski?

Produkcja M jak miłość nie pozwala widzom się nudzić. Już niebawem fani Emki będą świadkami wzruszających scen podczas pogrzebu Marzenki i Andrzejka. Jednak jak się okazuje, to nie koniec emocji. Czy z serialem pożegna się również Robert Moskwa, który od lat wciela się w rolę Artura Rogowskiego?

Marzenka i Andrzejek M jak miłość

Już w najbliższych odcinkach serialu M jak miłość w rodzinie Mostowiaków wydarzy się tragedia. Po uroczystej kolacji u Uli i Bartka ulubieńcy widzów, czyli Marzenka i Andrzejek zginął tragicznie w wypadku samochodowym. Jak również wiadomo, sprawcą będzie Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek), który za kółko wsiądzie pod wpływem alkoholu.

Zobacz także: Ostatnie pożegnanie Marzenki i Andrzejka. Znamy szczegóły.

Następnie cała rodzina Mostowiaków pogrąży się w żałobie, jednak to nie koniec złych wiadomości dla fanów M jak miłość. Jak możemy się dowiedzieć, podczas pogrzebu dojdzie do kolejnej tragicznej sytuacji, w której znajdzie się Artur Rogowski (Robert Moskwa).

Robert Moskwa odchodzi z M jak miłość?

1620 odcinek, w którym zobaczymy ostatnie pożegnanie Andrzejka i Marzenki dostarczy widzom mnóstwo emocji. Przed domem Mostowiaków wydarzy się kolejna tragedia. Robert Moskwa, który wciela się w postać Artura Rogowskiego, nie zauważy u siebie objawów, wskazujących na pogarszający się stan jego zdrowia.

Zobacz także: Mikołaj Roznerski zagra w kultowym serialu! Odejdzie z M jak miłość?

Mąż Marysi straci przytomność na werandzie u Mostowiaków, a znajdą go Barbara i Kisielowa. Na profilu aktora pojawiły się zdjęcia oraz wpisy, które mogą sugerować, że to faktycznie koniec jego przygody z serialem:

“No cóż, na każdego kiedyś przyjdzie czas… Dzięki za te wszystkie lata…”– brzmi podpis pod pierwszym zdjęciem.

Scena z M jak miłość.
Artur Rogowski umrze w M jak miłość?
Robert Moskwa w M jak miłość.
Robert Moskwa skomentował odejście z M jak miłość.

Niemniej jednak, choć wpis Roberta Moskwy wskazuje na to, że Artur Rogowski umrze niedługo po pogrzebie Lisieckich, to nic bardziej mylnego. Mąż Marysi odzyska przytomność w karetce, jednak nie wiadomo dlaczego jego stan zdrowia tak nagle się pogorszył. Dodatkowym dowodem na to, że Rogowski wyjdzie z tej sytuacji obronną ręką jest również fakt, że na Instagramie Rafała Mroczka pojawiły się zdjęcia z nagrań serialu podczas ślubu Pawła i Franki, który będzie miał miejsce w kolejnych odcinkach.

Bez wątpienia przed widzami jeszcze sporo wrażeń.

Źródło: Instagram Roberta Moskwy / superseriale.se.pl

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Serial

Do góry