Połącz się z nami

„M jak Miłość” zawiesi emisję? Produkcja komentuje!

Rozrywka

„M jak Miłość” zawiesi emisję? Produkcja komentuje!

W związku z panującą epidemią koronawirusa, wstrzymanych zostało wiele produkcji telewizyjnych. Fani jednego z najpopularniejszych seriali TVP są zaniepokojenie, że również „M jak Miłość” zawiesi emisję? Produkcja rozwiewa wszelkie wątpliwości!

Czy fani serialu maja powody do niepokoju i ich ulubiony serial zostanie zawieszony w związku z panującą epidemią koronawirusa?

Serial „M jak Miłość” gości na ekranach naszych telewizorów już od prawie 20 lat. Pierwszy odcinek tasiemca został wyemitowany 4 listopada 2000 roku i od tego czasu wciąż cieszy się ogromną sympatią widzów. Losy rodziny Mostawiaków śledzi wielomilionowa widownia, która od lat wiernie towarzyszy swoim bohaterom. Serial był wielokrotnie doceniany i nagradzany.

Mimo upływu lat „M jak Miłość” nadal jest jednym z najchętniej oglądanych seriali w telewizji. Niektórzy widzowie nie wyobrażają sobie poniedziałkowych i wtorkowych wieczorów bez swojego ulubionego serialu.

Aktualnie, podczas panującej epidemii koronawirusa, wszystkie produkcje telewizyjne zawiesiły nagrania kolejnych odcinków. W związku z tym odwołano także emisję większości programów rozrywkowych oraz seriali. Wszystkie stacje były zmuszone do zmiany wiosennej ramówki i zawieszenia większości programów i seriali, których nagrania nie zostały ukończone.

„M jak Miłość” zawiesi emisję?

Jak zatem wygląda sytuacja z serialami, które nagrywane są z e sporym wyprzedzeniem? Na szczęście fani „M jak Miłość” nie mają powodów do zmartwień, gdyż zdjęcia do ich ulubionego serialu kręcone były już jakiś czas temu. Jak poinformowała osoba odpowiedzialna za PR serialu, nagrane zostały wszystkie odcinki, które wyemitowane zostaną przed przerwą wakacyjną.

„Wszystkie odcinki „M jak miłość”, które składają się na emitowany obecnie sezon i których premiera zaplanowana jest przed nastaniem wakacyjnej przerwy, są już nakręcone” – poinformowała Karolina Baranowska.

To świetna wiadomość dla miłośników losów rodziny Mostawiaków, którzy nadal będą mogli cieszyć się swoim ulubionym serialem!

View this post on Instagram

Sto lat młodej parze! 🥂

A post shared by M jak miłość (@mjakmilosc.official) on

Na „M jak Miłość” zapraszamy w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20:55!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry