“M jak Miłość”: Zaskakujący finał sezonu już dziś. Widzowie są wściekli!

Słowa kluczowe:
finałm jak miłość
21 maja 2024
Przez: : W.M.

Już dzisiaj fani “M jak Miłość” czekają prawdziwe emocje nie dość, że Marcin Chodakowski znajdzie się w prawdziwym niebezpieczeństwie, to będzie to ostatni odcinek tego sezonu! Fani dwójkego serialu są naprawdę wściekli na decyzję stacji.

Finał “M jak Miłość”

21 maja o 20:55 fani “M jak Miłość” jak zwykle zasiądą przed telewizorami, aby bacznie śledzić losy swoich ulubionych bohaterów. Tym razem emocji nie zabraknie, a szczególnie ekscytujący będzie wątek Marcina i Kamy.
W najnowszym odcinku Marcin stawi czoła mrocznej zemście mafii, która za wszelką cenę dąży do realizacji swoich groźnych planów. Iza, była żona Marcina, zostanie zmuszona do ukrycia ich dzieci w bezpiecznym miejscu. Aby unikać niebezpieczeństwa ukryć będzie musiała się równie ukochana Chodakowskiego, czyli Kama.
Największe zagrożenie nadciąga jednak w postaci groźnego gangstera Roberta, który ucieknie z więzienia z zamiarem dokonania zemsty na Marcinie. Konfrontacja z bezwzględnym przestępcą może okazać się niezwykle niebezpieczna, a nawet śmiertelna. Wszystko wskazuje na to, że Chodakowski może nie wyjść z tego starcia cało.
Finał sezonu przyniesie widzom szokujące sceny. Marcin padnie ofiarą brutalnego ataku. Pomimo usilnych prób uniknięcia niebezpieczeństwa, zostanie ogłuszony i porwany przez bandytów. Przewiozą go do odległego magazynu na odludziu, gdzie brutalnie go pobiją, pozbawiając przytomności. Czy Marcinowi uda się przetrwać ten koszmar? Odpowiedzi na te pytania poznamy dopiero po wakacyjnej przerwie. Nowe odcinki “M jak Miłość” pojawią się dopiero w jesiennej ramówce stacji.

Fani “M jak Miłość” wściekli

Już 21 maja o 20:55 fani “M jak miłość” zasiądą przed telewizorami, by śledzić ostatni odcinek sezonu. Zapowiada się on pełen emocji, zwłaszcza wątek Marcina Chodakowskiego, który stawi czoła mrocznej zemście mafii. Niestety, wierni widzowie będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ na kontynuację tej historii przyjdzie im poczekać kilka miesięcy. Dopiero wtedy dowiedzą się, jak zakończył się ten dramatyczny wątek.

Nie tylko trzymanie w niepewności jest powodem do nerwów dla fanów serialu. Wielu z nich wyraziło swoje niezadowolenie z powodu decyzji stacji o szybkim zakończeniu sezonu. Na oficjalnym profilu “M jak miłość” w mediach społecznościowych pojawiło się wiele krytycznych komentarzy:

“Za szybko ten finał 😢 , według mnie odcinki powinny być jeszcze: 27 i 28 ( maja ) 😊. Co roku, o tydzień wcześniej będzie się kończył sezon..”
“Niedługo będziecie kończyć w kwietniu..”
“Szkoda że tak wcześnie się kończy sezon o to mój najlepszy serial M jak Miłość”

Będziecie tęsknić za “M jak Miłość”?

Finał “M jak Miłość”, fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej