Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska padli ofiarą przestępstwa! Złodzieje ukradli auto warte …

15 czerwca 2021
Przez: : M.S.

Na Instagramie Joanny Koroniewskiej oraz Macieja Dowbora pojawiły się niepokojące wpisy. Słynna para padła ofiarą przestępstwa. Dowborom skradziono auto w biały dzień!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w social-mediach

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to ostatnio jedna z najbardziej znanych par w polskim show-biznesie. Oboje prowadzą bardzo aktywne życie w social-mediach, które stało się dla małżeństwa również formą zarobku. W czasie pandemii Asia i Maciek stworzyli cykl spotkań online z innymi gwiazdami “Domówka u Dowborów”, który zyskał ogromną popularność wśród internautów.

Zobacz także: Koroniewska zdradziła Dowbora?

Dowborom skradziono auto!

Na profilu Koroniewskiej oraz Dowbora pojawiły się niepokojące wpisy. Małżonkowie poinformowali swoich obserwatorów, że padli ofiarami przestępstwa. Z wpisu Joasi wynika, że 14 czerwca wczesnym wieczorem spod Stadionu Tenisowego Legii ukradziono auto:

“Maćkowi ukradli wczoraj z parkingu pod Stadionem Tenisowym Legii, auto. Wyprzedzając hejterów- nie pokazywaliśmy go na socialach. Nawet nie mamy zdjęcia naszego auta. 🤦‍♀️🙏 Ta fota jest ze stocku.”

Aktorka pokazała zdjęcie samochodu oraz podała numer rejestracyjny pojazdu. Ponadto oprócz auta skradziono również MC Booka

“Kia Stinger- BIAŁY KOLOR- nr rejestracyjny WZ1977T .
W środku ważne i cenne dla nas rzeczy. m. in. komputer w torbie Marc Jacobs z czerwonym napisem.”

Skradziono auto Dowborów Kia Stinger
KIA Stinger- skradzione auto Maćka Dowbora

Koroniewska zwróciła się z prośbą do swoich obserwatorów o pomoc w odnalezieniu sprawcy:

“Udostępniajcie. Piszcie. Dawajcie znać. Może ktoś coś. 🙏💙Dziękujemy! 🤍
Bo już wstępnie wiemy, że to ciężki temat i marne są szanse na jego odzyskanie.”

Dowbor natomiast opisał, jak wyglądała sytuacja. Dodał również, że oprócz samochodu zginął również nowy MacBook Pro:

“NAJGORZEJ‼️ Nie dość, że nasi przegrali to jeszcze zaraz po meczu ukradli mi samochód‼️ 🤬🤦‍♂️😤 Tak właśnie – w centrum Warszawy, obok Radiowej Trójki i Legii.😬😬 W nocy do 3 nad ranem siedziałem na policji. Jestem wykończony. Jakaś kompletna miazga. A w środku było trochę sprzętu – choćby nowiutki MacBook Pro, który służył nam do robienia lajfów – Domówki u Dowborów oraz montowania naszych filmików. Co za miazga. Charakterystyczny i raczej rzadki model! Po co to komu?!🤔 Może ktoś coś gdzieś widział?! KIA STINGER GT nr rej – WZ1977T – biała perła. Albo chociaż złodzieje wyrzucili komputer – szary grafit MacBook Pro w czarnym etui z czerwonym napisem Marc Jacobs! Wiem, że szanse są marne, ale a nóż widelec!? Możecie udostępnić?! Dzięki 🤷‍♂️🤦‍♂️😭😬😤🤬”

Źródło: Instagram Joanny Koroniewskiej, Instagram Macieja Dowbora

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej