Maciej Dowbor pierwszy raz skomentował odejście Gąsowskiego: “Jestem w szoku…”

9 stycznia 2023
Przez: : W.M.

Jak już wiadomo, w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo szykują się spore zmiany. Po tym, jak Katarzyna Skrzynecka pożegnała się z rolą jurorki w show, Piotr Gąsowski dobrowolnie zrezygnował z dalszego prowadzania TTBZ. Maciej Dowbor, który razem z nim od lat prowadził program, jest w szoku.

Już wiosną na antenę stacji Polsat powróci program Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Będzie to już 18 edycja muzycznego show, jednak fanów, który śledzą odcinki TTBZ, czekają spore zmiany.

Po finale zakończonego niedawno 17 sezonu Twoja Twarz Brzmi Znajomo ogłoszono, że w kolejnej edycji poza znanymi gwiazdami, po raz pierwszy w historii zobaczymy także jedną osobę wyłonioną z castingu, na który mógł się zgłosić każdy, kto ukończył 16 lat.

Na tym jednak nie koniec zmian. Kilka dni temu media donosiły, że z programu zwolniona decyzją Edwarda Miszczaka zostanie Katarzyna Skrzynecka, która z programem związana jest od 1 edycji. Faktycznie doniesienia te potwierdziły się, a aktorka we wzruszającym wpisie podziękowała produkcji oraz widzom.

Po tym, jak Skrzynecka pożegnała się z fotelem jurora w programie TTBZ, decyzję o odejściu z programu niespodziewanie podjął także Piotr Gąsowski, który od samego początku prowadził muzyczne show. Przyjaciel Skrzyneckiej swoją decyzję ogłosił widzom za pośrednictwem mediów społecznościowych.

“Cześć Kochani! Mówi się często: „czas na zmiany”… Podziękowano Kasi… To ja też Kasiu najserdeczniej , jak umiem, Tobie dziękuję… za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość… obawiam się , iż bez Ciebie … ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie , Twojego serdecznego kumpla , „nieznajomą twarz” ! Odchodzę wraz z Tobą i też, jak najgoręcej , dziękuję wszystkim Twórcom i Współtwórcom tego przepięknego programu, wszystkim uczestnikom i tym wspaniałym osobom, których na ekranie nie widać! Nie będę Was wszystkich wymieniać personalnie , żeby nie okazało się , że będzie to tzw. „pocałunek śmierci”😃😉! To było 9 lat wspaniałych , najlepszych , najpiękniejszych lat , jakie mogły mi się w @polsatofficial przydarzyć ! I to dzięki Wam Droga Ekipo i Wam Drodzy Telewidzowie! Chciałbym duuużo więcej napisać ale muszę chwilę ochłonąć po tym moim oświadczeniu, gdyż nie chcę, jak to mam w zwyczaju , zanadto się rozklejać! (…)” – napisał na Instagramie Gąsowski

Dowbor komentuję odejście Gąsowskiego

Zwolnienie Skrzyneckiej, a następnie odejście Gąsowskiego, którzy dla wielu fanów TTBZ byli niejako twarzą programu, było niemałym szokiem.

Zobacz także: Widzowie są oburzeni zwolnieniem Skrzyneckiej z TTBZ

Nie tylko widzowie nie potrafili ukryć zdziwienia. Maciej Dowbor, który wspólnie z Piotrem Gąsowskim od pierwszej edycji prowadził program Twoja Twarz Brzmi Znajomo, głośno wyraził swoje ubolewanie.

„Ttbz to największa zawodowa przygoda mojego życia i 9 lat wspaniałych przeżyć! Ponad połowa mojej historii w Polsacie! Kocham ten program! Nie wiem jak skomentować to co się wydarzyło z @piotr.gasowski.official ! Jestem w szoku… potrzebuję więcej czasu! Stworzyliśmy fajny duet i nawet nie wyobrażam sobie jak TTBZ może istnieć bez niego😢. Tyle na teraz… #ciezkiczas #muszęochłonąć” – napisał Maciej Dowbor.

Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski, fot. AKPA

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej