Połącz się z nami

Maciej i Ilona z „Rolnik szuka żony” jednak nie są razem?

maciej i ilona z rolnik

Z życia gwiazd

Maciej i Ilona z „Rolnik szuka żony” jednak nie są razem?

Na nami finałowy odcinek, w którym rolnicy dokonali wyborów. Jak się okazuje, prawdopodobnie związek jednej z par to już przeszłość. Maciej i Ilona z „Rolnik szuka żony” jednak nie są razem?

Spora część widzów jest przekonana, że Maciej nie jest już z Iloną. Co więcej, mężczyzna spotykać się ma z inną kobietą.

W minioną niedzielę widzowie Telewizji Publicznej oglądać mogli dziewiąty odcinek siódmego sezonu programu „Rolnik szuka żony”. To właśnie w nim zobaczyć mogliśmy, jakich wyborów dokonali rolnicy i rolniczka. Nie oby się bez zaskoczeń. Magdalena zaskoczyła swoich kandydatów i zdecydowała, że nie będzie kontynuować relacji z żadnym z mężczyzn, których zaprosiła na swoje gospodarstwo. Zaskoczeń nie brakowało także u innych rolników. Dawid oraz Józef również nie odnaleźli w programie miłości, a ich gospodarstwa opuściły wszystkie kandydatki. Szczęśliwe zakończenia widzowie oglądać mogli jedynie u Pawła, który został z Martą, a także u Macieja, który musiał dokonać wyboru pomiędzy Moniką a Iloną. Gdy w domu rolnika zjawiła się prowadząca Marta Manowska, Maciej był pewny swojej decyzji i poinformował swoje kandydatki, że bliżej chce poznać Ilonę.

Maciej i Ilona z „Rolnik szuka żony” jednak nie są razem?

To właśnie w ostatnim odcinku programu „Rolnik szuka żony” widzowie dowiedzieli się, że Maciej wybrał Ilonę. Nowa powstała para nie ukrywała swojej radości, jednak od narywania materiału do aktualnie emitowanego sezonu programu minęło już kilka miesięcy i jak sugeruje wielu fanów show, Maciej i Ilona, którzy poznali się na planie „Rolnika”, już nie są razem.

Na oficjalnym profilu programu aż roi się od komentarzy internautów, którzy twierdzą, ż Maciej i Ilona się rozstali, a rolnik spotyka się z inną kobietą, która podobno jest reporterką TVP Białystok.

„Maciej jest z dziennikarką TVP Białystok”

„przecież on nie jest już z Iloną”

Czy informacje te okażą się prawdziwe, dowiemy się już wkrótce.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry