Maciej Kot w nowej fryzurze, którą wykonała mu żona!

30 kwietnia 2020
Przez: : MC

Maciej Kot w nowej fryzurze! Z powodu pandemii koronawirusa wszystkie salony fryzjerskie zostały zamknięte, dlatego o nowy wizerunek zadbała żona skoczka – Agnieszka.

Kariera

Maciej Kot urodził się 9 czerwca 1991 roku w Limanowej. Jest polskim skoczkiem narciarskim, zawodnikiem klubu AZS Zakopane oraz członkiem kadry narodowej. Zdobył brązowy medal na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w 2018 roku, złoty w zawodach drużynowych, a ponadto jest złotym medalistą mistrzostw świata. Wielokrotny mistrz Polski i zwycięzca Grand Prix 2016.

Zobacz także: Maciek Kot po raz pierwszy został ojcem

Maciej Kot w nowej fryzurze

Agnieszka Kot jest młodsza od Macieja o dwa lata. Podobnie jak swój mąż, pasjonuje się sportem. Co ciekawe zdobyła tytuł magistra na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Niestety przez kontuzje musiała zrezygnować z kariery sportowej. Para poznała się jeszcze za czasów studiów przez wspólnych znajomych. Agnieszka z Maciejem wzięli ślub w maju 2019 roku w Krakowie.

Z powodu pandemii koronawirusa wiele salonów usługowych, w tym kosmetyczne i fryzjerskie zostały zamknięte. Wiele osób musi samodzielnie radzić sobie ze ścinaniem włosów. Maciej Kot poprosił o pomoc swoją żonę! Trzeba przyznać, że poszło jej całkiem dobrze.

Maciej w opisie zdjęcia napisał:

“Do odważnych świat należy 😺 Pozwoliłem obciąć włosy żonie. Dzięki @bodybyaga 👍🏻 #zostanwdomu

Szybko pojawiły się zabawne odpowiedzi internautów:

“To naprawdę śmiesznie brzmi, obcięcie vs. skok z 200 m. Odwagi trzeba raczej do skoku “

Pod postem zjawiło się również mnóstwo pozytywnych komentarzy:

“Brawa dla żony 👏👏”

“Żona wszechstronnie uzdolniona!”

Co sądzicie o nowej fryzurze Macieja? Trzeba przyznać, że Agnieszka świetnie sobie poradziła!

źródło: Instagram Macieja Kota

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz