Połącz się z nami

Maciej Kurzajewski rozwodzi się po 23 latach! Co się stało?

News

Maciej Kurzajewski rozwodzi się po 23 latach! Co się stało?

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska byli małżeństwem przez 23 lata. Jednak jak donosi jeden z magazynów, ich drogi rozeszły się już jakiś czas temu i para postanowiła się rozstać. Co jest tego powodem? Maciej Kurzajewski rozwodzi się po 23 latach!

Maciej i Paulina poznali się w 1996 roku. Osiem miesięcy później stali już na ślubnym kobiercu, a ich miłość zapowiadała się naprawdę dobrze. Owocem ich miłości są dwaj synowie, 22-letni Franek i 13-letni Julian. Starszy z synów studiuje za granicą i jest już w pełni samodzielny.

Maciej Kurzajewski rozwodzi się po 23 latach!

Jak podaje teraz jeden z magazynów, para postanowiła się rozstać i to już kilka miesięcy temu! Na stronie „Party.pl” możemy przeczytać, że znany dziennikarz i jego żona się rozwodzą! Jak również czytamy w magazynie, para doszła do porozumienia w sprawach majątkowych, jak i opieki nad małoletnim Julianem. Wszystko wskazuje na to, że po 23 latach ta dwójka rozstała się z klasą. Jak możemy się również dowiedzieć, żadne z nich nie będzie płaciło alimentów, a Julianem będą zajmowali się na zmianę.

„Uzgodnili, że rozwiodą się za porozumieniem stron, dogadali się też w sprawie podziału majątku i opieki nad młodszym synem, więc rozwód powinien być orzeczony już na pierwszej rozprawie”– czytamy w magazynie „Party”.

Jak możemy się dowiedzieć para nie ma wyznaczonej jeszcze daty rozprawy rozwodowej. Ani Maciej, ani Pauliny jeszcze nie odnieśli się do pogłosek o rozwodzie i nie wiadomo czy w ogóle będą chcieli to skomentować. Podobno Paulina Smaszcz-Kurzajewska zaczęła szukać mieszkania, aby całkowicie zacząć nowe życie.

Jakiś czas temu na jej profilu w mediach społecznościowych pojawił się bardzo dwuznaczny wpis, które początek brzmiał:

„Kobieta odchodzi powoli, bardzo powoli, bardzo. Rozważa, myśli o dzieciach, o utraconych marzeniach, nadziei, rozpacza, ale jak podejmie decyzję to już nie ma tego mężczyzny w żadnej komórce jej ciała […]”– napisała Paulina na swoim Instagramie.

Jednak zapytana przez jednego z dziennikarzy o rozstanie z Maciejem, zaprzeczył. Stwierdziła wtedy, że ten cytat był na potrzeby jej pracy. Przypomnijmy, że Paulina jest coachem i na co dzień pracuje z kobietami, które szkoli.

My na pewno się tego nie spodziewaliśmy, a 23 lata małżeństwa to naprawdę imponujący staż. Niemniej, jednak jeżeli te doniesienia okażą się prawdą to życzymy zarówno Paulinie, jak i Maciejowi, aby znaleźli szczęście. Jak widzimy można rozejść się z klasą.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry