Maciej Musiał przyłapany w objęciach pięknej modelki! 23-latka powala urodą!

16 marca 2023
Przez: : M.J

Macieja Musiała niejednokrotnie widywano w towarzystwie pięknych kobiet. Tym razem aktor został przyłapany przez paparazzi w objęciach pięknej blondynki. Czy to oznacza, że znalazł swoją drugą połówkę? Kim jest dziewczyna Macieja Musiała?

Maciej Musiał uchodzi za jednego z najprzystojniejszych aktorów w polskim show-biznesie i nie da się ukryć, że cieszy się sporym powodzeniem. Niejednokrotnie wiązano 28-latka z wieloma kobietami, a swego czasu mówiono nawet, że spotyka się z córką prezydenta RP, Kingą Dudą. Aktor tworzył także relację z Miss 2018 – Olgą Buławą.

Od jakiegoś czasu wiadomo jednak, że serce Macieja Musiała jest zajęte. Wiele wskazuje na to, że od kilku miesięcy aktor nie jest już singlem, a zdjęcia, które krążą w sieci, są tego najlepszym dowodem. Musiał spotyka się ze śliczną Weroniką Targońską. Co wiadomo na jej temat?

ZOBACZ TAKŻE: Maciej Musiał już tak nie wygląda! Aktor ściął swoje długie włosy

Kim jest dziewczyna Macieja Musiała?

Już w czerwcu 2022 roku fanki Macieja rozgrzał post, na którym jadąc samochodem chwyta za kobiecą nogę. Tym razem nie ma wątpliwości, kim jest wybranka aktora. Weronika Targońska pochodzi z Trójmiasta i zajmuje się modelingiem. Na swoim koncie ma współpracę z wieloma znanymi markami modowymi.

ZOBACZ TAKŻE: Maciej Musiał jako jeden z najbardziej wpływowych młodych gwiazd Europy według Forbsa!

Na portalu Super Express pojawiły się zdjęcia zakochanej pary. Musiał i Targońska żegnając się na peronie nie szczędzili sobie czułości.

Para nie szczędziła sobie czułości. Co chwilę spoglądali na siebie z miłością, a kiedy oczekiwali na przyjazd pociągu, nie mogli się od siebie odkleić. Wymieniali głębokie spojrzenia i pocałunki. Maciek przez cały czas trzymał ukochaną w ramionach. Mówi się, że gwiazdor w końcu trafił na tę jedyną, która ma szansę go usidlić” – czytamy na portalu SE.

Nie da się ukryć, że uroda 23-latka powala, co doskonale widać na zdjęciach, które publikuje w sieci. Czy to oznacza, że aktor już na stałe ulokował swoje uczucia?

Źródło: Instagram / Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej