Maciej Pertkiewicz: [wiek, Nasz nowy dom, Instagram, YouTube]

26 lutego 2021
Przez: : P.G

Maciej Pertkiewicz to jeden z architektów biorących udział w programie „Nasz nowy dom”. U boku Katarzyny Dowbor i ekipy budowlanej zmienia domy ludzi na lepsze, poprawiając ich komfort życia. Jest bardzo ciepło odbierany przez telewidzów darzących go wielką sympatią nie tylko za to co robi, lecz także jakim jest człowiekiem. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Macieja Pertkiewicza zapraszamy do dalszej części artykułu.

Maciej Pertkiewicz: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Maciej urodził się 15 sierpnia 1977 roku, czyli w chwili obecnej ma 43 lata. Pochodzi On z Warszawy. Znalezione w sieci informacje wskazują na to, w latach 1997-2003 studiował na Politechnice Warszawskiej.

Maciej Pertkiewicz: Nasz nowy dom

Maciej od 5. sezonu programu „Nasz nowy dom”, czyli w 2015 roku wraz z Martyną Kupczyk i Wojciechem Strzelczykiem stanowi zgraną ekipę architektów odmieniających komuś życie. Program emitowany na antenie Polsatu cieszy się dużą popularnością. W każdym z odcinków ekipa w pięć dni przeprowadza metamorfozę domów czy mieszkań.

Maciej Pertkiewicz: życie prywatne

Prywatnie Maciej od 2007 roku posiada własną firmę „Interior House” z siedzibą w Warszawie. Zanim otworzył własną działalność zdobywał doświadczenie w „Gierych Studio” i „Hermanowicz Rewski Architekci”. Maciej jest w małżeństwie z Ewą Pertkiewicz i doczekali się oni dwójki dzieci: syna i córki.

Maciej Pertkiewicz: Instagram

Na Instagramie możecie znaleźć Macieja pod nazwą @maciejpertkiewiczofficial. Jego konto obserwuje ponad 8100 użytkowników. Chętnie dzieli się tam życiem prywatnym, jak i pokazuje od zaplecza, co dzieje się na planie programu.

Maciej Pertkiewicz: Youtube

Od 23 października 2019 roku wraz z Arturem Witkowskim, będącym szefem ekipy budowlanej w „Nasz nowy dom”, założył wspólne konto pod nazwą @TwojaEkipa. Na kanale pokazują bardzo pomocne treści, jak w prosty i łatwy sposób budować, remontować i dekorować swój dom. Kanał cieszy się dużym zainteresowaniem i ma 744 670 wyświetleń oraz 12,3 tysiąca subskrypcji.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej