Maciej Rataj: [wiek, walki, dziewczyna, Fame MMA, kariera, Instagram]

22 czerwca 2022
Przez: : KS

Maciej Rataj to influencer, który na swoim koncie ma kilka pojedynków w federacjach amatorskich sztuk walk. Przy okazji, zaliczył konflikty z innymi twórcami, co starał się wyjaśnić właśnie w oktagonie. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Maciej Rataj: wiek

Z informacji, do których możemy dotrzeć w sieci, dowiadujemy się, że Rataj urodził się 22 czerwca 1991 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 31 lat. Zainteresowanie wzbudza także waga i wzrost zawodnika freak fightów. Otóż okazuje się, że Maciej na wagę wnosi zazwyczaj około 84 kg, natomiast mierzy 191 cm.

Prywatnie zawodnik amatorskich walk jest w związku ze zwyciężczynią jednej z edycji programu Projekt Lady – Magdaleną Lubacz w sieci znanej jako Maluba. Przez jakiś czas był również trenerem personalnym.

Maciej Rataj
Maciej Rataj

Zobacz także: Kim jest Maluba?

Maciej Rataj: kariera

O Maćku zaczęło robić się głośno, kiedy wziął udział w programie Ex na plaży, który niegdyś był emitowany na antenie MTV Polska. Oprócz tego, gościnnie pojawiał się w Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy.

Od tamtej pory, Rataj jest bardzo aktywny w social mediach, a także może pochwalić się wieloma followersami na TikToku.

Największą rozpoznawalność przyniosły mu jednak walki we frak fightowych organizacjach. Między innymi, Maciek Rataj ma za sobą walki w Fame MMA.

Aktualnie jest związany z federacją Prime MMA i High League. Do tej pory, na swoim koncie ma zwycięstwo ze Ztrolowanym, natomiast dotychczas przegrał z popularnym Don Kasjo.

Na gali Prime MMA 2 zmierzy się z Dzikiem, który także brał udział w rozrywkowych programach MTV.

Maciej Rataj: Instagram

Wszyscy zainteresowani mają okazję lepiej przyjrzeć się Maćkowi Ratajowi na jego koncie na Instagramie. Mężczyzna prowadzi je pod nazwą @m_rataaj. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 135 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej