Maciej Rudzki: [wiek, kariera, Farma 3, Instagram]

28 stycznia 2024
Przez: : K.M.

Poznajcie kolejnego uczestnika uwielbianego przez telewidzów reality show Farma! Zebraliśmy na jego temat najważniejsze informacje.

Maciej Rudzki: wiek

Uczestnik trzeciej edycji programu Farma ma 23 lata i pochodzi z miejscowości Radomsko. Jest empatyczny, ambitny i uwielbia zwracać czyjąś uwagę na siebie.

Maciej Rudzki: kariera

Maciej jest studentem fizjoterapii, a także trenerem personalnym. Pomaga innym osiągnąć swoje wymarzone cele i marzenia związane ze zdrowiem i sportem. Jest bardzo żywiołowy i pozytywnie nastawiony do świata, ludzi oraz zwierząt. Maciej doskonale sprawdza się także w roli fotomodela. Pozowanie przed obiektywem to jego wielka pasja.

Maciej Rudzki: Farma 3

Program Farma jest bardzo interesującym i wyzywającym reality show, które proponuje swoim uczestnikom zupełnie nowe doświadczenie życia na wsi, daleko od wszystkich udogodnień. Program daje możliwość doświadczenia prostszego życia, bez nowoczesnych technologii. Nie mają oni dostępu do bieżącej wody i prądu ani do telefonów i Internetu co dla wielu jest sporym wyzwaniem.

Uczestnicy będą mieli szansę nauczyć się, jak dbać o zwierzęta i uprawiać własne owoce oraz warzywa. Wysoka stawka, jaką jest nagroda 100 000 złotych oraz tytuł Super Farmera, z pewnością będzie motywować farmerów do dużego wysiłku i poświęceń. Prowadzącymi program są niezmiennie Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska, a show możemy oglądać od poniedziałku do piątku o 20:00 na antenie Polsat.

Zobacz także: Kamila Rolak – poznaj szczegółowe informacje na temat jednej z uczestniczek programu Farma 3

Maciej Rudzki: Instagram

23-latek uwielbia korzystać z mediów społecznościowych, na Instagramie znajdziemy go pod nazwą @mr_rudzio. Ilość obserwujących go osób wynosi obecnie 3270, ale ta liczba z dnia na dzień na pewno będzie się zmieniać.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej