Połącz się z nami

Maciej Stuhr: [wiek, żona, dzieci, filmy, Bad Boy, Instagram]

Opisy gwiazd

Maciej Stuhr: [wiek, żona, dzieci, filmy, Bad Boy, Instagram]

Maciej Stuhr to polski aktor, który bezsprzecznie jest znany wszystkim miłośnikom kina. Jego filmografia jest naprawdę pokaźna, a w powierzone role wciela się jak mało kto. Co jakiś czas możemy oglądać go w nowych produkcjach. Tak też stanie się w przypadku filmu Bad Boy, który swoją premierę będzie miał już 21 lutego 2020 roku!

Maciej Stuhr: wiek

Mężczyzna pochodzi z rodziny o dużych aktorskich tradycjach, bowiem jego ojcem jest Jerzy Stuhr, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Urodził się 23 czerwca 1975 roku, więc w tym roku skończy 35 lat, a pochodzi z Krakowa. Co ciekawe, skończył nie tylko studia aktorskie na Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, ale również psychologie. Jest aktorem filmowym, teatralnym oraz kabareciarzem. Na swoim koncie ma wiele nagród i wyróżnień.

Macie Stuhr: żona

Aktor przez pewien okres czasu był związany z Samantą Jansa, z która ma córkę Matyldę urodzoną w 200 roku. Jednakże, po rozwodzie związał się już z inną kobietą, z którą ponownie stanął na ślubnym kobiercu. Jego obecna partnerka Katarzyna Błażejewska jest dietetyczka dziecięcą. W 2016 roku, na świat przyszedł ich syn, dla którego wybrali imię Tadeusz.

Maciej Stuhr: filmy

Mimo, że karierę zaczynał od ról drugoplanowych, nie potrzeba było dużo czasu, aby stał się prawdziwa gwiazdą. Filmy w jakich zagrał to między innymi Chłopaki nie płaczą, Testosteron, Listy do M. oraz Planeta Singli. Oprócz tego, telewidzowie niewątpliwie pamiętają jego role w serialach Bez tajemnic i Belfer.

Maciej Stuhr: Bad Boy

Już za kilka dni na ekranach kin pojawi się film Bad Boy w reżyserii Patryka Vegi, gdzie Sthur gra jedną z głównych ról. Wcieli się tam w rolę policjanta, który ze swoim łamiącym prawo bratem będzie rywalizował o względy jednej kobiety. Oprócz niego zobaczymy tam Antoniego Królikowskiego, Katarzynę Zawadzką oraz Małgorzatę Kożuchowską.

Maciej Stuhr: Instagram                                                          

Aktor prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @maciej_stuhr. Jego aktywność śledzi już ponad 239 tysięcy użytkowników. Zradzam tam nie tylko najnowsze projekty, nad którymi pracuje, ale również pokazuje, jak wygląda czas, który spędza poza planem zdjęciowym.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@maciej_stuhr)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry