Połącz się z nami

Maciej ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” [wiek, praca, związki, program, Instagram]

Maciej ze ślubu od pierwszego wejrzenia

Opisy gwiazd

Maciej ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” [wiek, praca, związki, program, Instagram]

Maciej ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest kolejnym uczestnikiem, który zdecydował się na udział w tym kontrowersyjnym eksperymencie. Marzy on o założeniu rodziny i poznaniu kobiety, która da mu ciepły dom. Czy to właśnie w programie znajdzie miłość? Jeżeli jesteście ciekawi więcej informacji na temat Macieja, zapraszamy do zapoznania się z artykułem!

Ślub od pierwszego wejrzenia program stacji TVN
Ślub od pierwszego wejrzenia

Maciej ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wiek

Maciej ma 30 lat i mieszka na Śląsku, a dokładnie w Katowicach. Od kilku lat wiedzie ustabilizowane życie. Ma własne mieszkanie, które dzieli ze swoim kotem. Ze względu na brak obowiązków rodzinnych cały swój wolny czas poświęca pracy, którą bardzo lubi i się w niej spełnia. Jednak marzy o tym, aby po powrocie do domu czekała tam na niego ukochana osoba.

Praca

30-latek jest wykwalifikowanym fizjoterapeutą. Jego praca polega na odwiedzaniu pacjentów w ich domach, co zajmuje mu sporo czasu. Jak podkreśla, praca jest jego odskocznią od samotnego życia.

Związki

Mężczyzna do tej pory miał dwa poważne związki, które trwały około roku. Jak wyznał, w obu przypadkach zakończyły się one poprzez brak zrozumienia. Choć próbował jeszcze je ratować, to jego chęci nie przyniosły skutku:

„Głównym problemem tego, że to nie wyszło, był brak dialogu i zrozumienia. Próbowałem coś z tym zrobić, ale że tak powiem, nie można próbować w nieskończoność. W pewnym momencie trzeba się uderzyć w pierś i to zakończyć”– wyznał w programie 30-latek.

View this post on Instagram

A post shared by EarlGrey (@earlgrey_film)

Maciej od pewnego czasu odczuwa ogromną samotnością, która doprowadziła do tego, że niechętnie wraca do pustego mieszkania. Jak się okazuje, to uczucie towarzyszy mu już od dzieciństwa. Po rozwodzie rodziców jego ukochana mama sięgnęła po alkohol. Maciej wyznał, że całe życie myślał, że problemy w domu rodzinnym to jego wina. Chcąc uciec od wszystkich negatywnych myśli, znalazł w Panu Bogu swojego sojusznika.

Program

Jego marzeniem jest założyć rodzinę, która da mu ciepło i spowoduje, że nie będzie czuł się samotny. Dlatego też zgłosił się do programu, aby eksperci pomogli mu w znalezieniu drugiej połówki. Czy eksperci znajdą dla niego kobietę, która da mu ciepły dom? O tym bez wątpienia przekonamy się już niebawem.

Instagram

Oficjalnie nie wiadomo, czy Maciej prowadzi swój profil w mediach społecznościowych.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry