Połącz się z nami

Madzia Jankowska posiada ogromny talent! Co za głos!

Madzia Wójcik

Z życia gwiazd

Madzia Jankowska posiada ogromny talent! Co za głos!

Madzia z „Hotelu Paradise” zaskoczyła swoich fanów publikując najnowszy wpis w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, posiada ona ogromny talent. Zobaczcie! Madzia Jankowska posiada ogromny talent! Ma szansę zaistnieć?

Druga edycja programu typu reality-show „Hotel Paradise” trwa w najlepsze. Niektórzy z rajskich uczestników znaleźli już swoje drugie połówki, inni natomiast wciąż szukają i oczekują wymarzonego partnera. Z drugą edycją poznaliśmy nowych uczestników. Wśród nich jest Madzia Jankowska, która weszła do hotelu w podstawowym składzie.

Madzia od razu dała się poznać, jako pozytywna dziewczyna patrząca na świat przez różowe okulary. 24-latka jest influencerką. Zanim pojawiła się w programie jej profil na Instagramie śledziło blisko 280 tysięcy fanów. Jak sama przyznała, udział w reality-show traktuje jako jedną, wielką przygodę.

Obecnie Madzia związana jest z Robertem. Choć początkowo przyznawała, że w hotelu nie ma dla niej potencjalnego mężczyzny, z którym mogłaby się związać, nagle 24-latka zmieniła zdanie. Relacja Magdy i Roberta z dnia na dzień wydaje się być coraz bardziej poważniejsza.

Madzia na swoim Instagramie dzieli się przeróżnymi treściami. Zazwyczaj porusza tematy dotyczące mody i urody. Każdy, kto choć trochę śledzi jej profil wie, że Madzia jest posiadaczką świetnej figury, którą chętnie eksponuje w seksownych stylizacjach. Ostatnio na przykład pochwaliła się odważnym zdjęciem, na którym wyeksponowała soczyste pośladki!
Przeczytacie tutaj: Madzia Jankowska pokazała soczyste pośladki! To jest HOT!

Madzia Jankowska posiada ogromny talent!

Dziś na profilu gwiazdy reality-show pojawiło się zaskakujące nagranie. Do tej pory mało kto, zapewne wiedział, że Madzia ma taki talent! Jak się okazuje, 24-latka może pochwalić się świetnym głosem, który właśnie zaprezentowała nagrywając swoim fanom filmik, na którym wykonuje cover jednego z przebojów. Zobaczcie!

Utwór, który zaśpiewała wywołał prawdziwe poruszenie wśród jej fanów. Trudno się z nimi nie zgodzić, że głos Madzi robi wrażenie:

„Kawał pięknego głosiska! ❤️ 🔥👑”

„Zdolniacha!”

„Ciarrrrryyyy🔥😍”

„Śpiewaj więcej dla nas 🙏😘😘😘❤️”

Uważacie, że ma szanse zaistnieć?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry