Madzia z “Big Brothera” w cekinowym bikini! Co za kształty!

2 kwietnia 2020
Przez: : M.J

Madzia Wójcik, jak większość osób niemal na całym świecie już odczuwa skutki pandemii koronawirusa. W swoich mediach społecznościowych pokazała gorące fotki w cekinowym bikini. Tym samym namówiła internautów do przeglądnięcia zdjęć z wakacji, aby oderwać się od trudnej codzienności, z którą każdy z nas musi się zmierzyć! Zobaczcie, jak się prezentuje Madzia z “Big Brothera” w cekinowym bikini!

Pomimo tego, że pierwsza edycja reaktywowanego po latach reality-show “Big Brother” dobiegła już dawno końca, to echo o osobach, które zdecydowały się wziąć udział w tym projekcie nadal nie gaśnie. Jedną z nich jest Madzia Wójcik, która przysporzyła sobie wielką sympatię fanów tego formatu i tym samym została jego zwyciężczynią.

Trzeba również wspomnieć, że to właśnie w domu Wielkiego Brata Madzia poznała Oleha, z którym stworzyła udany związek poza programem. Wiele osób kibicowała tej dwójce i ich związkowi, co nie poszło na marne. Po zakończonym show dziewczyna nie tylko przeprowadziła się z Londynu, gdzie wcześniej mieszkała, ale również zamieszkała wraz z Olehem w Warszawie.

Jakiś czas temu, jeszcze przed pandemią koronawirusa Madzia wraz z Olehem wybrali się na wakacje. Zdjęciami z wyjazdu chętnie dzielili się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych.

View this post on Instagram

A post shared by MAGDA WOJCIK (@madzia.official)

Teraz po raz kolejny Madzia wróciła wspomnieniami do wakacji i przy okazji zaprezentowała nam zdjęcia w skąpym, cekinowym bikini! Zobaczcie!

Madzia z “Big Brothera” w cekinowym bikini!

“Czas wyobrazić sobie jak wygląda plaża, morze, piasek i domek ratownika. Poprzeglądajmy nasze fotki z wakacji, aby oderwać się na chwilkę od naszej domowej kwarantannowej rzeczywistości. Gdybyście mogli na jeden dzień przenieść się wraz z bliskimi, jakie miejsce byście wybrali ?”

Madzia zachwyciła internautów swoimi wakacyjnymi fotkami. Większość z nich przyznała, że chciałaby w tym momencie być gdziekolwiek byle z dala od panującej pandemii:

“Hej Madzia fajnie, że udało ci się tuż przed pandemią wyjechać na wakacje. Piękne morze, piękna pogoda i piękna TY❤️”

“Chyba wszystko jedno gdzie, byle dalej od wirusa. Jak będzie już bezpiecznie to po prostu wyjdę z rodziną na normalny spacer.”

Jak podobają Wam się wakacyjne zdjęcia Madzi? A Wy, gdzie chcielibyście wybrać się wraz ze swoimi bliskimi?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz