Wnętrza domu Maffashion i Fabijańskiego robią wrażenie! Blogerka oprowadziła fanów po nowym lokum! [ZDJĘCIA]

2 sierpnia 2021
Przez: : M.J

Julia Kuczyńska, czyli Maffashion postanowiła oprowadzić internautów po wnętrzach swojego nowego domu. Jak widzimy blogerka postawiła na surowy i klasyczny styl. Królują tam czerń, szarość i drewno. Zobaczcie, jak prezentują się wnętrza nowego domu Maffashion i Fabijańskiego.

Kilka słów o Maffashion

Maffashion od lat obecna jest w sieci, gdzie zaczynała swoją karierę, jako jedna z pierwszych blogerek modowych w Polsce. Jakiś już czas temu okazało się, że Julia spotyka się z Sebastianem Fabijańskim. Choć para nie ma w swoim zwyczaju dzielić się prywatnymi sprawami, to i tak nie dało się ukryć łączącego ich uczucia.

Następnie na świecie pojawił się synek Julii i Sebastiana, Bastek. Maffashion w tym wypadku nie poszła za przykładem innych gwiazd, które nie pokazują twarzy swoich dzieci w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie niejednokrotnie mogliśmy oglądać zdjęcia i relacje z jej pociechą. Tym razem zdecydowała się oprowadzić internautów po swoim nowym domu.

Nowy dom Maffashion i Fabijańskiego

Julia od jakiegoś już czasu podkreślała, że czeka ją przeprowadzka. Jak się okazuje, wraz z synem i Sebastianem Fabijańskim przeprowadziła się do nowego domu, który jeszcze do niedawna był w stanie surowym. Blogerka niejednokrotnie podkreślała, że pokaże zdjęcia wnętrz, na jakie się zdecydowała i tak też zrobiła. Choć nie wszystkie pomieszczenia są dokończone, to i tak wyraźnie widać, na jaki klimat i styl postawiła.

W salonie, jak i w całym domu królują szarości, czerń oraz drewno. Choć wydawałoby się, że tak mroczne kolory przytłoczą całe miejsce, to Julia mogła pozwolić sobie na tego typu rozwiązanie, gdyż w salonie posiada ogromne okna, które rozjaśniają to wnętrze.

Wnętrza domu Maffashion.
Pokój stołowy rozjaśnia ogromne okno.

W przedpokoju znajduje się ogromne okrągłe lustro oraz ściany w kolorach czerni i szarości.

Wnętrza domu Maffashion.
Piękne lustro powiększa wnętrze domu.

Kuchnia Julii jest bardzo prosta i praktyczna. Wszystko jest pochowane dzięki czemu na blatach nie stoją zbędne przedmioty.

“Kuchnia jest jeszcze nieskończona. To wszystko jest praktycznie pochowane. Wszystko ładnie zabudowane. Nie ma żadnych gratów”– słyszymy na InstaStories Maffashion.

Wnętrza domu Maffashion.
Kuchnia w domu Maffashion jest zabudowana.

W sypialni również króluje minimalizm.

Wnętrza domu Maffashion.
Minimalistyczna sypialnia.

Uwagę na pewno zwracają dwie łazienki. Jedna z nich jest bardzo elegancka. W drugiej wzrok przyciąga tapeta na ścianie w pastelowych kolorach, która nieco rozjaśnia i rozwesela to wnętrze.

Wnętrza domu Maffashion.
Prosta i klasyczna łazienka Maffashion.

Maffashion ewidentnie postawiła na minimalizm i klasykę.

Wnętrza domu Maffashion.
Pastelowa tapeta ociepla wnętrze.

Zobacz także: Tutaj możecie zobaczyć wizualizacje skończonego domu Julii Kuczyńskiej!

Jak podoba Wam się nowy dom Julii Kuczyńskiej? Lubicie takie wnętrza?

Źródło: Instagram Julii Kuczyńskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej