Maffashion spotyka się ze znanym siatkarzem? W końcu zabrała głos!

3 marca 2024
Przez: : M.J

Od dłuższego czasu w sieci aż huczy na temat nowego, rzekomego związku Juli Kuczyńskiej. Co bardziej zaskakuję, mówi się, że jest to osoba doskonale znana w polskim show-biznesie. W końcu Maffashion postanowiła zabrać głos. Zobaczcie!

Związki Maffashion

Maffashion ma na swoim koncie kilka poważnych związków. Kilka lat była w związku z współtwórcą youtube’owego kanału AbstrachujeTV Czarkiem Jóźwikiem, następnie związała się z Sebastianem Fabijańskim, z którym doczekała się synka – Bastiana. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu i dodatkowo zakończył się medialnym skandalem. Po zakończeniu związku z aktorem zaczęła spotykać się z Mateuszem “Blue Baby”, jak się jednak okazało, ich relacja również nie zakończyła się happy endem.

Zobacz także: Fabijański przerywa milczenie i wbija szpilę Maffashion? „kompletnie nie znacie prawdy

Od dłuższego czasu mówi się, że w życiu Maffashion pojawił się nowy mężczyzna. Pikanterii dodaje fakt, że jest to Wam doskonale znana osoba – siatkarz reprezentacji Polski Bartosz Bednorz.

Choć sami zainteresowani nie podejmowali tego tematu, zarówno media, jak i internauci zaczęli snuć przypuszczenia i zwracać uwagę na to, że rzekome plotki mogą okazać się prawdą.

Julia Kuczyńska komentuje nowy związek

W rozmowie z portalem JastrząbPost Julia Kuczyńska odniosła się do swojego, nowego rzekomego związku. Dziennikarka zwróciła uwagę Maffashion, że w mediach pojawia się coraz więcej wiadomości na temat jej nowej relacji:

“Też się dowiedziałam z nagłówków.” – skwitowała Maff.

Dziennikarka nie ustępowała. Zapytała Julię, czy rozmawiała na ten temat z Bartoszem.

“I co mam Ci powiedzieć? Pomidor.” – zakończyła krótko.

Julia zdradziła, że siatkarz zasiądzie na widowni Tańca z Gwiazdami, jeśli pozwoli mu na to czas oraz, że ich relacja opiera się na wzajemnym wsparciu.

W dalszym ciągu nie wiadomo jednak, co dokładnie łączy Maffashion i Bartosza Bednorza. Julia udzielonym wywiadem nie uciszyła plotek na temat jej życia uczuciowego. Trzeba przyznać jednak, że dwuznaczne odpowiedzi dają dużo do myślenia.

Źródło: JastrząbPost, Instagram Julii Kuczyńskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej