Maffashion w bikini pokazuje brzuch po ciąży! „Tak wygląda piękne ciało które dało życie małej istocie”

10 sierpnia 2022
Przez: : W.M.

Od kilku dni Maffashion przebywa na wakacjach w greckim Santorini, skąd chwali się pięknymi widokami i relaksuje na zasłużonych wakacjach. Nowe zdjęcia, które opublikowała na swoim profilu, zachwyciły jej obserwatorów. Maffashion pokazała, jak naprawdę wygląda jej brzuch po ciąży!

Afera z Maffashion

Ostatnie tygodnie nie było łaskawe dla Julii Kuczyńskiej, która stała jedną z bohaterek głośnego skandalu, z udziałem Rafalali i Sebastiana Fabijańskiego. Przypomnijmy, że po tym, jak kilka miesięcy temu aktor znalazł się w nocy w mieszkaniu celebrytki, w końcu przerwał milczenie i udzielił głośnego wywiadu. W swojej medialnej spowiedzi przyznał, że pomiędzy nim a Rafalalą do niczego nie doszło, jednak zdradzał Maffashion z kimś innym. Wkrótce okazało się, że także Kuczyńska miała romans z innym mężczyzną.

Do całej afery włączyła się także Rafalala, która w jednym z udzielonych wywiadów wspominała o synku Kuczyńskiej i Fabijańskiego, czym wyjątkowo rozwścieczyła Maffashion. Blogerka postanowiła zareagować i zwróciła się o pomoc do prawników. Rafalala nie przejęła się jednak pismem i zaapelowała do byłej partnerki Fabijańskiego, aby ta przestała ją straszyć, podkreślając, że Maffashion ma na jej punkcie obsesję.

Zobacz także: Rafalala pokazała pismo od prawników Maffashion.

Maffashion w bikini

Maffashion, która znana jest z tego, że nie chce komentować swojego życia prywatnego, nie ukrywała, że ostatnie tygodnie były dla niej ciężkie. Widocznie influecerka postanowiła się nieco zrelaksować i udała na zasłużone wakacje. Kuczyńska od kilki dni przebywa na Santorini, skąd chwali się nowymi fotkami i relacjami.

Jedne z ostatnich zdjęć Maffashion wyjątkowo spodobały się jej obserwatorom. Blogerka pokazała bowiem na nich swój brzuch, nie kryjąc małych niedoskonałości. Internauci docenili jej szczerość i naturalność.

„Ta prawdziwość – brzuch przepiękne!”

„Tak wygląda piękne ciało które dało życie małej istocie ❤️pięknie”

„Jestem tymi zdjęciami zachwycona 😍 normalność i prawda są piękne” – pisali

Maffashion pozuje w bikini
Maffashion pozuje w bikini
Maffashion pozuje w bikini

Warto dodać, że czasach kiedy Instagramem rządzą nieskazitelność i filtry, takie zdjęcia to rzadkość. Wy także doceniacie szczerość Maffashion?

źródło: Instagram Maffashion

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej