Połącz się z nami

Maffashion wróciła do pracy! Internauci nie rozumieją tej decyzji…

Maffashion

Z życia gwiazd

Maffashion wróciła do pracy! Internauci nie rozumieją tej decyzji…

Julia podzieliła się pierwszymi zdjęciami z planu zdjęciowego. Jak się okazuje, wróciła do pracy zaledwie po dwóch tygodniach od porodu. Co na to internauci? Nie każdy pochwala tę decyzję! Maffashion wróciła do pracy!

Julia Kuczyńska to jedna z najbardziej znanych blogerek modowych w naszym kraju. Co ciekawsze przez lata swojej aktywności zdobyła popularność również poza granicami Polski. Na swoim koncie ma wiele sukcesów i tytułów. Warto zwrócić uwagę na fakt, że jej blog znalazł się na 7 miejscu w rankingu blogów modowych, zorganizowanych przez miesięcznik „Press”

Julia była właścicielką marki odzieżowej „Staff by Maff”, którą założyła z projektantką Martą Gajewską. Ostatnio Maffashion zdecydowała się na założenie kolejnej „Eppram”, która w szybkim czasie zyskała wiele fanów.

Prywatnie szczęśliwa partnerka Sebastiana Fabijańskiega, z którym powitała na świecie swojego synka zaledwie 3 tygodnie temu.

Maffashion jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie tam dzieli się zdjęciami, które w głównej mierze przedstawiają jej fragmenty z życia zawodowego oraz ciekawe stylizacje. Ostatnio na jej profilu znajdziecie również liczne fotografie synka.

View this post on Instagram

BJF ❤️ 10.09.20 @sebastian.fabijanski.official

A post shared by JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official) on

Maffashion wróciła do pracy!

Choć wydawać by się mogło, że Julia na chwilę zawiesi swoje życie zawodowe i skupi się na opiece nad synkiem, to nic bardziej mylnego. Blogerka udowodniła, że wszystko jest do pogodzenia wracając do pracy zaledwie 2 tygodnie po porodzie. Julia podzieliła się zdjęciem z planu zdjęciowego i zapowiedziała nową kampanię:

„#backstage Po dwóch tygodniach, powrót na plan. NEW campaign ❤️ SOON”

Choć wielu fanów zachwyciło się zdjęciami Maffashion znaleźli się i tacy, którzy postanowili skrytykować zbyt szybki powrót do pracy blogerki modowej:

„Nie mówimy o dziecku czy niemowlęciu a o noworodku a to zupełnie inny temat” – pisze jedna z internautek

Julia postanowiła odpowiedzieć na komentarz. Dosadnie wyrażając swoje zdanie:

„NONSTOP nie. Można na 3-4 godz się wyrwać. Oczywiście jeśli wszystko jest ok, masz pokarm, i jeśli masz zaufana opiekę z która dzidzia dobrze się czuje i może chwile zostać. Ewentualnie zabierasz dziecko na plan 👍🏼 Wiec jak widzisz rozwiązania sa.”

Źródło:
https://www.instagram.com/p/CFpG_QKApYb/
Źródło:
https://www.instagram.com/p/CFpG_QKApYb/

A Wy, jak oceniacie szybki powrót do pracy Julii Kuczyńskiej? Po której stronie stoicie?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry