Połącz się z nami

„Taniec z Gwiazdami”: Pavlović jedzie po Magdzie Beredzie! Odpadli faworyci!

Rozrywka

„Taniec z Gwiazdami”: Pavlović jedzie po Magdzie Beredzie! Odpadli faworyci!

No i zaczęło się! Jubileuszowa 10 edycja „Tańca z Gwiazdami” ruszyła pełną parą. Fani tanecznego show czekali z niecierpliwością na tanecznego zmagania gwiazd oraz ich tanecznych partnerów. Niestety nie dla wszystkich pierwszy występ na parkiecie programu można zaliczyć do udanych! Pavlović jedzie po Magdzie Beredzie! Znamy faworytów i wiemy kto odpadł! „Taniec z Gwiazdami” w tym sezonie zaskakuje! 

Za nami pierwszy odcinek tanecznego show. Swoje umiejętności zaprezentowało 11 par. W tej edycji po raz kolejny uczestników oceniać będzie jury trzyosobowe: Michał Malitowski. Iwona Pavlović i Andrzej Grabowski. Tym razem w fotelu jurorskim zabrakło Oli Jordan, która ze względu na stan błogosławiony zrezygnowała z roli jurorki.

Na pierwszy ogień poszli Damian Kordas i Janja Lesar. Para zatańczyła jive’a i od razu zyskali sobie ogromną sympatię i uznanie . W sumie zdobyli 21 pkt.

Kolejny duet, który pojawił się na parkiecie to Monika Miller i Janek Kliment. Monikę czeka jeszcze trochę pracy. Para otrzymała od jurorów 15 pkt.

Następnie swoje umiejętności prezentowali Rafał Szatan i Lenka Klimentowa w walcu angielskim. Rafałowi brakowało ramy i kontaktu cielesnego z Lenką, ostatecznie jury przyznało im 19 pkt.

Kolejno na parkiecie show pojawiła się Magda Bereda i Kamil Kuroczko, którzy zaprezentowali cha- chę.

View this post on Instagram

@magdabereda i @kamilkuroczko wytańczyli 12 punktów!

A post shared by Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) on

„Czego nie można tobie zabrać to twojego uśmiechu i wdzięku i to się tez liczy… natomiast jeśli chodzi o samą cha- chę to jest wielki brak skoncentrowania na samym ruchu, nad tym jak technika przebiega,jak nogi pracują jak biodra, więc dużo pracy Ciebie czeka na pewno z technika taneczną. Ale za uśmiech dziesiątka.”- ocenił Michał Malitowski.

„Ja zgadzam się z Michałem masz bardzo wdzięczny uśmiech, ale za mało było chachy w chachy, figury były powtarzane, było to tzw. za krokiem krok”- dodał Andrzej Grabowski.

Iwona Pavlović nie miała litości dla youtuberki:

„Ja powiem więcej Andrzejku, nie za krokiem krok tylko przewalenie za przewalaniem, wiesz co Magda wywodzisz się z youtuba chciałbym ci ta łapkę w górę dać, ale dzisiaj Ci daje łapkę w dół. Oczywiście za taniec, a nie za to jak pięknie wyglądasz. jakiś apel chyba muszę zrobić ponieważ wy tak przy tym internecie siedzicie i znowu kolejna osoba, która nie ma mięśni. Po prostu nie masz mięśnia tego, Kamil Cie musi trzymać miałam wrażenie, że jak Cię puści to się przewrócisz. Chodźcie na lekcje, chodźcie gdzieś. Ostatnio słyszałam takie słowa, że trzeba ruszyć pupę, bo śmieci się same nie wyrzucą. Po prostu rusz pupcie, proszę Cię.”- ostro skomentowała Iwona Pavlović.

Para zdobyła 12 punktów od jurorów.

Jednak Magda nie załamała się po negatywnych komentarzach i na koniec powiedziała:

„Bardzo się ciesze ze odważyłam się pokonać barierę i zatańczyć tu i ciesze się, że mogę usłyszeć takie opinie, które pozwolą mi się rozwijać.”

Na parkiecie pojawiła się Joanna Lazer oraz Rafał Maserak. Para zatańczyła walca angielskiego. Ich taniec zasłużył na 23 punkty!

Kolejną parą prezentująca swoje umiejętności była Ola Kot i Tomasz Barański. Para bardzo dobrze poradziła sobie w jive i zdobyła 19 punktów.

Następnie przyszła kolej na Adama Małczyka i Hannę Żudziewicz. Kabareciarz zaskoczył wszystkich swoim tangiem. Para zdobyła 27 punktów.

Na parkiecie pojawiła się Sandra Kubicka i Adam Adamonis, którzy zatańczyli cha-chę. W rezultacie zdobyli 23 punkty.

Kolejnym duetem, który zatańczył walca angielskiego była Reni Jusis i Misza Steciuk. Para wytańczyła 22 punkty.

Przyszła pora na występ Akopa Szostaka i Sary Janickiej. Mimo sympatii do zawodnika MMA, jurorzy przyznali parze tylko 13 punktów.

Ostatnia para jaka wystąpiła na parkiecie „Tańca z gwiazdami” była długo wyczekiwana Barbara Kurdej- Szatan oraz jej partner Jacek Jeschke. Jak się okazało, gwiazda wyrasta na faworytkę programu! Jurorzy przyznali temu duetowi za tango niemal maksa- 29 punktów!

Niestety, decyzją widzów z programu odpadła Reni Jusis i Misza Stecko. Mimo, że para zdobyła sporo, bo aż 22 punkty, to fani tanecznego show zdecydowali, że to oni muszą opuścić program w pierwszym odcinku.


Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry