Magda Gessler ma powiększone usta? Restauratorka dosadnie odpowiedziała niedowiarkom!

28 maja 2022
Przez: : M.J

Magda Gessler nie od dziś mierzy się z negatywnymi komentarzami na swój temat, jednak warto podkreślić, że ma znacznie większe grono sympatyków. Tym razem postanowiła raz na zawsze zamknąć usta wszystkim niedowiarkom, którzy sądzą, iż restauratorka ingerowała w swoją urodę. “ Raz na zawsze moimi ustami, zamknę Wasze usta” – napisała Gessler.

Magda Gessler w sieci

Chyba nikt nie wyobraża sobie Kuchennych rewolucji bez Magdy Gessler. Charyzmatyczna restauratorka od wielu już lat jeździ po całej Polsce, aby dopisać do jej mapy kolejną kulinarną perełkę. Przeprowadziła już ponad 300 rewolucji i tym samym pomogła setkom osób pozostać w zawodzie restauratora. Sama stała się również jedną z czołowych gwiazd stacji TVN i wciąż nie schodzi z pierwszych stron gazet.

Można również powiedzieć, że Magda Gessler jest dość kontrowersyjną osobą. Można ją kochać lub nienawidzić. Niemniej jednak swoim sposobem bycia przysporzyła sobie całą rzeszę fanów, którzy chętnie śledzą restauratorkę w sieci.

ZOBACZ TAKŻE: GESSLER ZARĘCZYŁA SIĘ! KIEDY ŚLUB?

ZOBACZ TAKŻE: JAK WYGLĄDA MAGDA GESSLER BEZ MAKIJAŻU? ZOBACZCIE ZDJĘCIA!

Instagram gwiazdy cieszy się sporą popularnością, a teksty i wpisy Gessler można śmiało powiedzieć, że są już kultowe. Restauratorka nie ukrywa jednak, że nie lubi hejtu, który w sieci jest wszechobecny. Niejednokrotnie na swoim Instagramie poruszała ten temat, a tym razem dosadnie odpowiedziała niedowiarkom, którzy zarzucają jej ingerowanie w urodę. Czyżby Gessler powiększyła usta?

Magda Gessler ma powiększone usta?

Na profilu Gessler na Instagramie pojawiło się typowe “selfie” oraz wpis, który dotyczy wyraźnie wyeksponowanych na zdjęciu ust restauratorki. Jak się okazuje, na co dzień mierzy się w wieloma komentarzami dotyczącymi jej wyglądu, dlatego też postanowiła uciąć wszelkie spekulacje.

“SAMOCHODEM JADĄC … SELFIE TRZASNĘŁAM…i raz na zawsze moimi ustami, zamknę Wasze usta. Kolejny raz muszę się odnieść. Koniec z fałszem i atakami na mnie. Coś banalnego, co nie powinno być w ogóle tematem dyskusji – jest. Hejterzy teraz uśmiechają się od ucha do ucha!
Moje usta. A dla Was – dziubek ,, krzywe, za blade, za czerwone!.. za duże, nie symetryczne, zrobione.., za małe, ciągle nie zaakceptowane!!!
Czytam wasze komentarze pod ostatnim zdjęciem. Nie wierze.
Apeluje!! Kto chce hejtowac – DO WIDZENIA!”

Następnie na zakończenie dodała:

“Usta są moje, przeszłam paraliż nerwu.. wasze okrucieństwo boli :(( Ale skoro TE usta tak was ciekawią, intrygują.. nakręcają! To będzie ich jeszcze więcej:)))))))))) 👄👄👄👄👄💋💋💋💋💋💋💋💋💋
Dla oswojenia i nauki tolerancji.
Jestem cierpliwa.
Poczekam na tych, którzy zostali w średniowieczu 🌹
Magda
💋”
– pisownia oryginalna.

Ustaw Magdy Gessler.
Wpis Magdy Gessler na Instagramie.

Nie da się ukryć, że i w tym wypadku Magda Gessler mogła liczyć na swoich fanów. Pod postem aż roi się od pozytywnych komentarzy. Życzymy restauratorce wytrwałości w walce z internetowymi hejterami.

Źródło: Instagram Magdy Gessler

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej