Połącz się z nami

Magda Gessler zostanie babcią. Restauratorka pęka z dumy!

Magda Gessler zostanie babcią

News

Magda Gessler zostanie babcią. Restauratorka pęka z dumy!

Dopiero co Lara obwieściła światu, że wkrótce urodzi swoje pierwsze dziecko, a tym samym Magda Gessler zostanie babcią. Dumna restauratorka pęka z dumy!

Najnowszy post, jaki zamieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych restauratorka, nie zostawia złudzeń, że Magda nie może doczekać się, aż zostanie babcią!

Magda Gessler to najbardziej znana polska restauratorka, która zdobyła ogromny rozgłos także dlatego, że od wielu lat prowadzi ulubiony program widzów stacji TVN – „Kuchenne rewolucje”. Poza wielką pasją do gotowania, którą zaraża od lat całe polskiego społeczeństwo, Gessler nigdy nie ukrywała, że na pierwszym miejscu w swoim życiu stawia rodzinę.

Obecnym mężem Gessler jest Waldemar Kozerawski, ale to z poprzedniego związku z Piotrem Gesslerem, Magda doczekała się pełnoletnich już dzieci – Lary oraz Tadeusza.

Magda Gessler zostanie babcią

Emocje nie zdążyły jeszcze opaść, od kiedy Lara ogłosiła za pomocą swojego Instagrama, że jest w ciąży. Pod postem córki Magdy pojawiły się oczywiście setki gratulacji od znanych gwiazd oraz fanów.

Jak się okazuje, Magda Gessler, którą zostanie babcią, również pęka z dumy. Na profilu społecznościowym restauratorki pojawiło się zdjęcie Lary w ciąży, które dumna przyszła babcia podpisała pełnym emocji komentarzem.

„Kochana moja malenka serce rośnie … patrząc na ciebie … radosc wielka Udziela sie nam. Bez granic … kochana .. całuje przytulam mama … i babcia … ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀”

Ciężarna Lara przez kilka miesięcy ukrywała przed mediami swój błogosławiony stan. Dopiero teraz, kiedy sama przyszła mama pochwaliła się opinii publicznej, że jest w ciąży i wkrótce urodzi dziecko, Magda Gessler dała wyraz swoim emocjom.

Fani restauratorki również pod jej postem złożyli serdeczne gratulacje, zarówno dla przyszłej mamy, jak i babci.

„Gratulacje dla przyszłej mamusi i babci”

„Ale super nowina!!!Gratulacje dla przyszłej mamy i jakże cudnej babci😍Dużo zdrówka Wam życzę bo to teraz najważniejsze”

„Moje ogromne gratulacje 👍💗”

Nie możemy doczekać się, aż Magda Gessler wkrótce pochwali się zdjęciem z wnuczką lub wnuczkiem!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry