Połącz się z nami

Magda Narożna w bikini! Odsłoniła dużo ciała!

Z życia gwiazd

Magda Narożna w bikini! Odsłoniła dużo ciała!

Magda Narożna w bikini! Popularna piosenkarka postanowiła pochwalić się zdjęciami wykonanymi w samym bikini. W komentarzach rozpętała się prawdziwa burza! Musicie to zobaczyć!

Magda Narożna to wokalistka popularnego i lubianego zespołu „Piękni i Młodzi”. Choć ze swoim mężem Dawidem rozstała się dość niespodziewanie (jednak w wielkiej zgodzie!), zespół dalej koncertuje i gromadzi to coraz większą rzeszę fanów.

Niedawno informowaliśmy Was, kiedy Magda Narożna po raz trzeci już pochwaliła się swoim nowym partnerem. Okazało się bowiem, że para nowo zakochanych wybrała się do gorącego Egiptu, by choć na chwilę przedłużyć sobie jeszcze słoneczny czas i odpocząć w cieple. Przy okazji wizyty Magda po raz trzeci już pochwaliła się publicznie swoim nowym partnerem Krzysztofem – więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Magda ostatnio jest coraz aktywniejsza w mediach społecznościowych (tendencję tę zauważyliśmy po rozwodzie z Dawidem!)
Nic w tym dziwnego, że aktywniej prowadzony profil internauci chętniej obserwują! Piosenkarka zgromadziła duże grono już 123 tysięcy obserwujących!

Magda Narożna w bikini! Odsłoniła dużo ciała!

To właśnie na swoim profilu na Instagramie Magda dzieli się fotkami z ukochanym Krzysztofem, zwykłą codziennością czy dalekimi wyjazdami.
Tak stało się i tym razem, kiedy będąc w Egipcie cyklicznie zaczęła dodawać nowe fotografie. I to nie byle jakie zdjęcia, ale zdjęcia w bikini!
Magda pokusiła się na odważne zdjęcia w samym czarnym, seksownym stroju kąpielowym!
Pozująca na tle morza, basenu czy ogrodu Magda doczekała się dużej ilości komentarzy.

Magda Narożna w bikini! Odsłoniła dużo ciała!

Oczywiście jak to bywa w medialnym świecie znaleźli się i tacy internauci, którzy postanowili wbić przysłowiową szpilę artystce.

Oprócz komplementów Magda musiała liczyć się z obraźliwymi komentarzami na temat swojego ciała. Oczywiście w obronie jej stanęli najwierniejsi fani!

Jesteśmy pod dużym wrażeniem kwitnącej w oczach Magdy. Apelujemy, by piosenkarka nie przejmowała się okropnymi komentarzami skierowanymi w swoją stronę!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry