Magda Sadło: [wiek, skąd jest?, Love Island 3, Casa Amor, Instagram]

23 marca 2021
Przez: : M.J

Magda Sadło zdecydowała się na udział w randkowym reality-show Love Island. Wyspa Miłości. Dziewczyna zamieszka w willi Casa Amor i to właśnie tam będzie starała się zdobyć względy jednego z uczestników z Willi Miłości. Jeżeli jesteście ciekawi więcej informacji na temat pięknej blondynki, zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem.

Magda Sadło: wiek

Z informacji, które pojawiły się w sieci, możemy się dowiedzieć, że Magda ma 26 lat. Jest spontaniczną i pewną siebie blondynką. Co więcej, sama mówi o sobie, że w każdej sprawie można na nią liczyć. Z informacji, które pojawiły się na oficjalnym profilu programu Love Island, możemy się dowiedzieć, że zdarzało jej się odbić faceta. Wiadomo również, że Magda ma 172 cm wzrostu.

Magdalena Sadło w czerwonym stroju kąpielowym.
Magda Sadło z programu Love Island. Wyspa Miłości

Magda Sadło: skąd jest?

Na ten moment nie wiadomo skąd pochodzi Magda, natomiast wiemy, że na Wyspę Miłości przyleciała prosto z Londynu, gdzie na co dzień mieszka.

Magda Sadło: Love Island

Magda wejdzie do programu już w trakcie jego trwania. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że wie, jak odbić faceta może w willi nieźle namieszać. Co więcej, 26-latka nie wprowadzi się do dobrze znanej widzom Willi Miłości, ale zamieszka w nowym lokum, które trzeba przyznać, jest imponujące.

Zobacz także: Zdjęcia z willi Casa Amor w Love Island!

Magda Sadło: Casa Amor

To właśnie w Casa Amor zamieszka Magda wraz z czterema nowymi singielkami. Do pań dołączą dobrze nam już znani uczestnicy, którzy po kilku dniach będą musieli stwierdzić, czy wracają do swoich byłych partnerek, czy jednak chcą tworzyć dalszą relację z którąś z dziewczyn z Casa Amor. Jedno jest pewne, Magda może namieszać wśród dotychczasowych par, bo patrząc na jej urodę niejedenemu mężczyźnie zawróci w głowie.

Magda Sadło: Instagram

26-latka, jak większość uczestników programu Love Island prowadzi swój profil na Instagramie. Znajdziecie ją pod nazwą #magdalala. Na tę chwilę piękna blondynka zgromadziła na swoim profilu 2 262 obserwujących osób, jednak nie mamy wątpliwości, że po powrocie z Wyspy Miłości może się miło zaskoczyć, bo ta liczba na pewno poszybuje w górę.

https://www.instagram.com/p/CLZ2-BRh08X/

Źródło: Instagram Love Island.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej