Połącz się z nami

Magda Wójcik w kolejnym programie TVN! Gdzie zobaczymy zwyciężczynię Big Brothera?

Rozrywka

Magda Wójcik w kolejnym programie TVN! Gdzie zobaczymy zwyciężczynię Big Brothera?

Magdalena Wójcik dzięki udziałowi w reality-show Big Brother zyskała duża popularność. Nie ma się co dziwić, ponieważ to właśnie ona zgarnęła główną nagrodę! Jak się teraz okazuje, nie da ona nam o sobie zapomnieć i już niebawem zobaczymy ją w kolejnej produkcji TVN? Gdzie tym razem? Zobaczcie!

Program „Big Brother” po 11 latach przerwy powrócił na nasze ekrany. Jak już wiadomo, pierwsza jego edycja po latach okazała się niemałym sukcesem. Dlatego też stacja TVN planuje niebawem kolejną. Uczestnicy, którzy zgłosili się do programu, zyskali dzięki niemu popularność. Ateraz na co dzień mogą liczyć na kolejne propozycje zawodowe. Jak się okazuje, zwyciężczyni programu właśnie taką dostała! Magda Wójcik w kolejnym programie TVN!

Wszystko wskazuje na to, że drzwi do świata show-biznesu właśnie otwierają się przed Magdą Wójcik, a ona nie zamierza z tego nie skorzystać. Więc gdzie tym razem zobaczymy śliczną blondynkę?

Magda Wójcik w kolejnym programie TVN!

Jak donosi „Super Express” Madzia ma być pierwszą gwiazdą, którą zobaczymy w kolejnej edycji „Ameryka Express”!

Program na naszych antenach zagości już wiosną 2020 roku i bez wątpienia jest jednym z formatów, który widzowie wprost uwielbiają!

Jak wiadomo, gwiazdy biorące w nim udział występują w parach. Tak więc teraz nasuwa się pytanie, z kim zobaczymy Magdę w wyścigu przez egzotyczny kontynent?

Dochodzą słuchy, że Wójcik na tę wielką przygodę zabierze ze sobą Oleha Riaszeńczewa.

Jak wiemy, ich uczucie zaczęło się jeszcze w programie. Pomimo tego, że niewiele osób dawało temu związkowi szansę, to po zdjęciach i filmikach na Instagramie Madzi możemy zauważyć, że nadal są razem! Więcej na temat ich związku pisaliśmy TUTAJ!

Czy Magda faktycznie bierze pod uwagę Oleha?

„Nie wiadomo jeszcze, kto będzie towarzyszył sympatycznej blondynce w programie. Spekuluje się, że wybór może paść na jej partnera Oleha Riaszeńczewa, którego poznała w Big Brotherze, lub zwycięzcę drugiej edycji show, którą TVN 7 pokaże tej jesieni”– czytamy w „Super Expressie”.

Czy Madzia, która dała się poznać jako kobieta, która lubi dbać o siebie, nosić mocny makijaż i ekstrawaganckie stroje podoła temu wyzwaniu? I czy faktyczni wybierze się w podróż z Olehem?

O tym zapewne przekonamy się już wkrótce!

Jak myślicie, Magda da sobie radę w programie, który nie należy do najłatwiejszych?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry