Połącz się z nami

Magda Wójcik z „Big Brothera” UDAJE tylko grzeczną dziewczynę? Są dowody na to, że NIE JEST taka NIEWINNA!

Rozrywka

Magda Wójcik z „Big Brothera” UDAJE tylko grzeczną dziewczynę? Są dowody na to, że NIE JEST taka NIEWINNA!

Magda Wójcik bierze udział w nowej odsłonie reality show „Big Brother” i jak na razie jest faworytką do finału. Od samego początku wzbudziła ogromną sympatię, lecz teraz niektórzy zarzucają jej, że w programie nie jest sobą, o czym mogą świadczyć jej zdjęcia w social mediach! Czy Magda faktycznie przybrała rolę kogoś, kim nie jest? Zobaczcie!

View this post on Instagram

Positivity is the key ?✌?❤️

A post shared by MAGDA WOJCIK (@magda.wojcik.bb) on

Magdalena Wójcik pochodzi z Kielc. 31-latka już w wieku 19 lat wyjechała do Szkocji, gdzie została magistrem biotechnologii żywności. Jej tata jest lekarzem, a mama wykładowcą. Magda od samego początku uchodzi za osobę bezkonfliktową i miłą. Swoim sposobem bycia przysporzyła sobie wielu fanów, a widzowie programu chętnie śledzą jej codzienne życie w „Big Brotherze”. Jest ona bardzo tolerancyjna i dlatego też zdecydowała się na zamieszkanie w Londynie.

„Pracuje w Londynie w ekskluzywnym butiku z butami, ale docelowo chciałaby mieć swoją kolekcję ubrań. Marzy o pokoju i miłości na świecie. Przyzwyczaiła się do życia za granicą i raczej nie planuje powrotu do Polski w najbliższym czasie. W Londynie czuje się dobrze, ponieważ jest on miastem tolerancyjnym”– możemy przeczytać na oficjalnej stronie programu.

Chociaż Magda ma 31 lat, to jak na swój wiek zachowuje się ona bardzo dziewczęco w programie. Ostatnio jesteśmy również świadkami rozwijającego się uczucia pomiędzy nią, a Olehem, o czym pisaliśmy tutaj- LINK.

Magda przez swoje „dziecinne” zachowanie została skrytykowana przez fanów programu. Dziewczyna, obawia się wejść w głębszą relację z Olehem, przez to, co na ten temat powie jej rodzina, kiedy już opuści program. Niektórzy z jej fanów jej współczują, ale znalazły się również takie osoby, które zarzucają Magdzie, że jej styl bycia w programie jest przez nią udawany. Uważają, że na swoim profilu na Instagramie pokazuje dużo odważniejsze zdjęcia, a w programie mówi, że obawia się zdania swojej rodziny na temat jej romansu z jednym z uczestników.

Magda jak możemy zauważyć, przed wejściem do programu była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil w tym momencie obserwuje niemal 50 tysięcy osób, a ona sama jest w bliskiej relacji, z uczestnikami kontrowersyjnego programu „Warsaw Shore”. Jak wiemy ten program i ludzie którzy biorą w nim udział, całkowicie odbiegają od sposobu bycia jaki zaprezentowała nam Magda w „Big Brotherze”.Mogłoby się wydawać, że nie jest ona wcale taką grzeczną dziewczynką, jaką nam się przedstawiła w reality show.

View this post on Instagram

And who needs men ? • • • #london #warsawshore

A post shared by MAGDA WOJCIK (@magda.wojcik.bb) on

View this post on Instagram

Angels ?

A post shared by MAGDA WOJCIK (@magda.wojcik.bb) on

Na zdjęciach widzimy, że imprezy nie są jej obce, a jej wymyślne stylizacje czasami są naprawdę bardzo kontrowersyjne. Uwagę na to zwrócili fani programu.

„Madzia na Insta ma zdjęcia, które są odważniejsze niż relacja z Olehem i jakoś się nie martwi o „publiczne relacje”. A tu ewidentnie nie chce żadnego związku, a zamiast powiedzieć, to kręci…”,

„Lubię ją, ale bez przesady, żeby się do tego stopnia bać reakcji rodziny. Na Instagramie ma niektóre zdjęcia naprawdę kontrowersyjne, więc nie rozumiem, dlaczego boi się reakcji rodziców. Przecież nie robi z Olehem niczego złego. Są blisko ze sobą, ale nie robią nie wiadomo czego”.

Jeżeli chodzi o jej styl ubierania się, to uczestniczka „Big Brothera”, nie zmieniła go nawet w programie i nadal możemy oglądać ją w odważnych i niecodziennych strojach. Natomiast faktycznie może wydawać się dziwne, że boi się zdania rodziny na temat jej uczuć do Oleha, a jak widzimy na zdjęciach, ma ona na co dzień bardziej swobodne podejście do tego typu spraw.

Bez wątpienia jednak, Madzia jest bardzo kolorową postacią, a jej brak uprzedzeń tylko pokazuje jak bardzo jest tolerancyjna i naturalna!

A Wy co myślicie na temat Madzi? Faktycznie jest taką grzeczną dziewczynką czy tylko przybrała taką strategię do programu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry