Połącz się z nami

Magda z „Love Island” zdradziła, co wyprawia z Igorem w sypialni! Jej słowa wprawiają w osłupienie!

Z życia gwiazd

Magda z „Love Island” zdradziła, co wyprawia z Igorem w sypialni! Jej słowa wprawiają w osłupienie!

Magda i Igor to jedna z finałowych par „Love Island”. Zakochani zamieszkali razem, a ich miłość ciągle rozkwita. W jednym z wywiadów Karwacka zdobyła się na szokujące zwierzenie. Magda z „Love Island” zdradziła, co wyprawia z Igorem w sypialni! Jej słowa wprawiają w osłupienie!

Magda i Igor poznali się w programie „Love Island”. Chociaż mężczyzna początkowo zauroczony był inną uczestniczką, gdy do willi weszła Magda od razu oczarowała przystojnego blondyna. Również uwaga ślicznej brunetki została zwrócona w stronę Igora. Chociaż zakochani nie wygrali drugiej edycji „Love Island” to zyskali cos znacznie ważniejszego… siebie. Wielu nie dawało szans tej parze, jednak byli tacy, którzy wierzyli w szczerość uczucia, jakie połączyło tych dwoje. No i mieli rację. Miłość Magdy i Igora kwitnie w najlepsze. Mężczyzna przeprowadził się do Polski i zamieszkał z ukochaną w luksusowym apartamencie.

Zobacz: „Love Island” Magda i Igor poszli o krok dalej. Ich związek nabiera tempa!

Ostatnio Magda Karwacka była gościem w programie Karoliny Gilon „Love Island. Pikanteria”, gdzie zdradziła, co wyprawia z Igorem w sypialni. Wyznała również szczegóły swoich upodobań łóżkowych. Jej słowa zszokowały internautów!

Magda przyznała, że uczucie, jakie połączyło ją z Igorem jest prawdziwe i oboje oszaleli na swoim punkcie, do tego stopnia, ze od powrotu z willi nie rozstali się nawet na jeden dzień.

„Od czasu, kiedy się poznaliśmy jeszcze nie mieliśmy dnia, żebyśmy się nie widzieli. To się nazywa miłość”

Magda z „Love Island” zdradziła, co wyprawia z Igorem w sypialni!

Ponadto zdobyła się na bardzo intymne wyznania. Zdradziła, że lubi korzystać z „łóżkowych gadżetów” oraz, że uwielbia być całowana przez Igora.

Przyznała również, że istnieją dla niej pewne granice w sytuacjach intymnych:

My mamy różne rozmowy z Igorem… i tak różni ludzie, lubią różne rzeczy w łóżku. Jak to określić ładnie i dyplomatycznie – nie chciałabym przekroczyć wydzielania na siebie różnych rzeczy, które oddaje się w innym miejscu, a nie w sypialni…

Oprócz tak intymnych wyznań, Magda opowiedziała o pierwszych dniach na hiszpańskiej wyspie. Wyznała, że Igor był jednym z dwóch mężczyzn branych przez nią pod uwagę, jednak po spotkaniu z nim i Kamilem wybór padł na 22-latka:

Jak już weszłam do willi, to z pierwszym Igorem rozmawiałam, potem był Kamil. Już po tych pierwszych dwóch rozmowach wiedziałam, że Igor. Nie zastanawiałam się nad nikim innym

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry