Magdalena Gałda: [wiek, praca, Hotel Paradise 6, Instagram]

18 listopada 2022
Przez: : M.J

Magdalena Gałda dołączyła do uczestników szóstej edycji Hotelu Paradise w trakcie trwania programu i choć w trakcie emisji Magda pożegnała się z programem, to dostała drugą szansę od raju. Wraz z Grzegorzem dotarła do samego finału. Co wiadomo na temat finalistki Hotel Paradise 6? Sprawdźmy.

Magdalena Gałda: wiek

Magda jest najmłodszą uczestniczką szóstej edycji Hotelu Paradise, gdyż ma 18 lat. Dziewczyna pochodzi z Rzeszowa. Najbardziej jest dumna ze swojej niezależności i pomimo młodego wieku twardo stąpa po ziemi. Jak mówi sama o sobie, jest dobrze zorganizowana i odpowiedzialna. Wierzy w prawdziwą miłość, a jej największym marzeniem jest stworzenie domu i rodziny. Za swoją wadę uważa, że zbyt szybko ufa ludziom, jednak sądzi, że życie jest po to, aby uczyć się na błędach.

ZOBACZ TAKŻE: „Hotel Paradise 6”: Magda przeszła sporą metamorfozę. Nie uwierzycie, jak wyglądała kiedyś

Magdalena Gałda: praca

Z wizytówki do programu Hotel Paradise możemy się dowiedzieć, że na co dzień Magda jest barmanką. Niemniej jednak jej zainteresowania to sztuka, dobre kino i teatr. Uwielbia pracować nad swoim ciałem, a jej pasja to pole dance.

Magdalena Gałda: Hotel Paradise 6

Dziewczyna w panamskim hotelu zameldowała się w trakcie trwania programu i od razu zwróciła na siebie uwagę męskiej części uczestników. Choć była w parze z kilkoma uczestnikami, to jej serce zdobył Grzegorz. Choć 18-latka niedługo po wejściu do Hotelu Paradise musiała pożegnać się z programem, to produkcja dała jej drugą szansę.

Magda wróciła do programu i wraz z Grzegorzem dotarła do finału wraz z Moniką i Mikołajem. Czy to właśnie ona wygrała szóstą edycję Hotelu Paradise? O tym przekonamy się już 18 listopada.

ZOBACZ TAKŻE: „Hotel Paradise 6”: Magda i Grzesiek są razem po programie? To zdjęcie może wiele zdradzić

Magdalena Gałda: Instagram

Uczestniczkę Hotelu Paradise znajdziecie na Instagramie pod nazwą #madzia.hotelparadise6official. Profil Magdy obserwuje już niemal 60 tysięcy internautów i to właśnie tam na bieżąco komentuje wydarzenia, które miały miejsce w programie, jak i wrzuca swoje zdjęcia oraz relacje.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej