Połącz się z nami

Magdalena Lamparska WYSZŁA ZA MĄŻ. Pokazała zdjęcia!

News

Magdalena Lamparska WYSZŁA ZA MĄŻ. Pokazała zdjęcia!

Magdalena Lamparska na łamach Instagrama poinformowała, że po kilku latach związku, wyszła za mąż. Zamieściła piękne zdjęcia z romantycznego ślubu, który miał miejsce w Watykanie. Można się wzruszyć. Zobaczcie sami!

Magdalena Lamparska to popularna polska aktorka znana m.in. z filmu Listy do M. 2oraz roli w serialach 39 i pół” czy „Niania w wielkim mieście”. Aktorka należy jednak to tych osób, które mało zdradzają ze swojego życia prywatnego, wiemy tak naprawdę to co sama chce zdradzić, najczęściej za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Niespodzianką był fakt kiedy ponad dwa lata temu wyjawiła, że jest zakochana a jej  wybrankiem, znany prezenter i podróżnik, Bartek Osumek. Bardzo ciężko zobaczyć ich razem, nie bywają bowiem razem na galach, ani nie pozują razem na „ściankach”, wyjątkiem jest Instagram gdzie możemy odnaleźć ich wspólne zdjęcia z różnych wypraw. To właśnie podróże są ich wspólną pasją.

„Podróżowanie! Dobrze jest mieć wspólne pasje! Pamiętam pierwszy wyjazd na jurę, później Tatry, dalej Słowacja, Włochy, Hiszpania, USA…Trochę miejsc już wspólnie dotknęliśmy.
W szczególności pamiętam jedną z pierwszych zimowych wypraw w góry. 1 stycznia, Tatry. Zamiast odpocząć po sylwestrowej nocy, my idziemy na Zawrat. Siła dwóch temperamentów właśnie wtedy miała okazję się spotkać!
I wiecie co? Nie żałuję tej decyzji, a nawet polecam takie sposoby na poznanie siebie wzajemnie
”- tak miesiąc przed ślubem napisał jeszcze wtedy narzeczony Magdy

Para ma synka Tymoteusza, który urodził się w październiku 2017 roku. W owym czasie nie opowiadali o ciąży w mediach, a aktorka na ten ważny czas niemal zupełnie zniknęła z życia publicznego. Podobnie było w przypadku ślubu, dowiedzieliśmy się o tym, kiedy zakochani sami poinformowali o tym na łamach Instagrama. Wydarzenie miało miejsce w pięknej scenerii Watykanu. Magda i jej mąż pokazali wzruszające zdjęcia, kilka z sesji fotograficznej oraz te z samej ceremonii. Zobaczcie!

Zdjecia z romantycznego ślubu podpisała słowami z Listu Świętego Pawła do Koryntian

 „(…)Miłość cierpliwa jest,
łaskawa jest.
Miłość nie zazdrości,
nie szuka poklasku,
(…) wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma.
Miłość nigdy nie ustaje.”

Jej mąż również pochwalił się tym życiowym wydarzeniem poprzez media społecznościowe:

„Nie spodziewałam się, że spa­cer z Tobą prze­mieni się w podróż życia.” – tak napisał Bartek na swoim Instagramie. Czy cytował słowa przysięgi Magdy?


źródło: https://www.instagram.com/p/Bym4FPQo31Y/?utm_source=ig_embed
źródło: https://www.instagram.com/p/Bym4FPQo31Y/?utm_source=ig_embed

źródło: https://www.instagram.com/p/Bym4FPQo31Y/?utm_source=ig_embed

Parze gratulowały koleżanki Magdy z show-biznesu. Aktorki-  Anna Dereszowska, Tamara Arciuch, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Magdalena Cielecka, Agnieszka Sienkiewicz, Ela Romanowska, projektantka Viola Piekut  czy Paulina Krupińska i Anna Starmach. Jak również znajomi pary, a tak napisali niektórzy:

„Przepiękna para! Jak najcudowniejszych życiowych spacerów”

„Wszystkiego najlepszego,  jesteście cudowni razem”

„Najlepszego w kolejnej podróży życia!”

My oczywiście dołączamy się do gratulacji i życzymy wiele szczęścia, w dalszej wspólnej podróży życia!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry