Połącz się z nami

Magdalena Lubacz z „Projektu Lady” w odważnej fryzurze – co za zmiana!

Magdalena Lubacz

Moda i uroda

Magdalena Lubacz z „Projektu Lady” w odważnej fryzurze – co za zmiana!

Magdalena Lubacz pokazała się w nowej fryzurze! Zdjęcie nowego wizerunku połączyła z ważnym postem, w którym wyznała, że jest buntowniczką. Odniosła się także do wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który zaostrzył prawo aborcyjne w naszym kraju.

„Projekt Lady” to program rozrywkowy emitowany na antenie TVN. Występują w nim młode kobiety, które dzięki udziałowi w projekcie chcą zmienić swoje zachowanie na lepsze. Uczestniczki są w wieku od 18 do 29 lat i pod bacznym okiem mentorek: Tatiany Mindewicz-Puacz i dr Ireny Kamińskiej-Radomskiej uczone są dobrych manier. Nie brakuje również poważnych rozmów o przeszłości, których celem jest radzenie sobie z silnymi emocjami. Program prowadzony jest przez Małgorzatę Rozenek-Majdan. Warto wspomnieć o zwyciężczyniach wszystkich edycji, które mimo zakończeniu projektu wciąż są popularne i rozwijają swoje kariery. Pierwszą edycję zwyciężyła Patrycja Wieja, a następne kolejno: Roksana Gac, Magdalena Lubacz oraz Liubov Miruk.

Zobacz także: Bójka w „Projekcie Lady” – dziewczynom puściły nerwy!

Magdalena Lubacz z „Projektu Lady” w odważnej fryzurze!

Magda zwyciężyła 3. edycję programu „Projekt Lady”. Dała się poznać jako silna i pewna siebie kobieta, która wie czego chce. Uczestniczka już od pierwszego odcinka zyskała ogromną sympatię widzów. Nic więc dziwnego, że mimo zakończenia edycji, wciąż cieszy się dużą popularnością. Zwyciężczyni programu prężnie działa także na Instagramie, gdzie przeprowadza kampanię reklamowe, publikuje inspirujące posty oraz jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

Tym razem na profilu Magdy pojawiło się zdjęcie w oryginalnej fryzurze. Lubacz postawiła na warkoczyki ombre, które niezwykle spodobały się internautom.

To jednak nie wszystko. Magdalena Lubacz w swoim poście postanowiła poruszyć również temat czwartkowego wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Jak sama zaznaczyła na samym początku, jest buntowniczką, dlatego buntuje się przeciwko wyrokowi TK.

„Jestem przeciwko aborcji i boli mnie, że ludzie często bardziej przyjmują się losem zwierząt niż ludzi… Ale piszę tu o aborcji „bez powodu”… ‼️Uważam, że każda kobieta powinna sama decydować o swoim ciele‼️” – napisała.

Podzielacie zdanie Magdy?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry