Połącz się z nami

Magdalena Narożna zaszalała z fryzurą – tego jeszcze nie było! WOW!

Magdalena Narożna

Moda i uroda

Magdalena Narożna zaszalała z fryzurą – tego jeszcze nie było! WOW!

Magdalena Narożna za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się nową fryzurą. Internauci zachwycili się nowym wizerunkiem gwiazdy i trzeba przyznać, że prezentuje się zniewalająco!

Kilka słów o Magdzie Narożnej

Magdalena Narożna to jedna z czołowych gwiazd polskiej sceny disco polo. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi może pochwalić się ogromną popularnością oraz pokaźnym gronem wiernych fanów. Przypomnijmy, że artystka niegdyś tworzyła zespół wspólnie ze swoim ówczesnym mężem – Dawidem Narożnym, jednak ich drogi po czasie się rozeszły.

Magda mimo wielkich zmian w zespole wciąż jest aktywna muzycznie i stale rozwija swoją karierę. Warto również wspomnieć, że wokalistka zespołu disco polowego dała się bliżej poznać dzięki udziałowi w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Trzeba przyznać, że gwiazda świetnie sobie poradziła i w ekspresowym tempie zyskała sympatię widzów.

Zobacz także: Magda Narożna wyeksponowała umięśniony brzuch

Jeśli chodzi o życie prywatne, Magda jest spełnioną mamą Gabrysi, której ojcem jest Dawid Narożny. Po głośnym i medialnym rozstaniu artystka zdecydowała się otworzyć na nową relację i obecnie tworzy szczęśliwy związek z Krzysztofem Byniakiem.

Zobacz także: Oryginalna stylizacja Magdy Narożnej

Magdalena Narożna w nowej fryzurze

Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi słynie ze swojej charakterystycznej i oryginalnej fryzury. Gwiazda od dłuższego już czasu stawia na krótką fryzurę w odcieniu blond, a włosy bardzo często zaczesuje do góry. Tym jednak razem Magdalena zdecydowała się na radykalną metamorfozę i doczepiła włosy, z których zapleciono dobierane warkocze. Nie zabrakło również kolorystycznego akcentu, w postaci fioletowych pasemek.

Magdalena Narożna w dobieranych warkoczach

Pod zdjęciem wokalistki nie mogło zabraknąć komentarzy od zachwyconych fanów, którzy nie szczędzili miłych słów. Wśród komentarzy czytamy:

„Ślicznie, uwielbiam takie metamorfozy, zapuszczaj wlosy 💁‍♀️”

„Ale piękne warkocze do twarzy ci w takich”

„Zajefajnie, jest ogień 😍🔥”

A jak Wam podoba się nowa fryzura Magdy?

źródło: Instagram Magdaleny Narożnej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry