Połącz się z nami

Magdalena Ogórek o Macie w TVP – wielka wpadka! [WIDEO]

Magdalena Ogórek o Macie

News

Magdalena Ogórek o Macie w TVP – wielka wpadka! [WIDEO]

W ostatnich dniach głośno było o nowej piosence Maty. Artysta w niepochlebnych słowach wypowiedział się o Telewizji Publicznej oraz jej prezesie. Z kolei na antenie TVP o Macie wypowiedziała się Magdalena Ogórek. Nie obyło się bez wpadki!

View this post on Instagram

A post shared by MATA (@33mata)

Patoreakcja

Nie da się ukryć, że Mata to obecnie czołowy raper na polskiej scenie muzycznej. W ostatnich dniach w sieci pojawiła się jego nowa piosenka, która wzbudziła sporo emocji. Artysta w wulgarny i niepochlebny sposób wypowiedział się na temat TVP jak i Jacka Kurskiego. Utwór w mgnieniu oka znalazł się na szczycie karty na czasie. Obecnie ma ponad 15,5 mln wyświetleń w serwisie YouTube. Jeżeli jeszcze nie znacie Patoreakcji, koniecznie przesłuchajcie:

Zobacz także: Jakimowicz o Patointeligencji
Zobacz także: Wpadka prowadzącej TVP

Magdalena Ogórek o Macie

Do nowego utworu Maty postanowiła nawiązać Magdalena Ogórek, występująca w Telewizji Publicznej. W jednym z ostatnich odcinków programu W tyle wizji rozmawiała z Wiktorem Świetlikiem m.in. o polskich muzykach. Oboje opowiadali o swoich ogromnych obawach dotyczących młodych artystów. Magda postanowiła odnieść się do Maty i jego ostatniego utworu. Co więcej, wspomniała o tekście najnowszej piosenki, który rzekomo napisał mu tata. Raper wprawdzie wspomniał, że konsultował tekst z ojcem, jednak wiele osób odebrało ten komentarz z przymrużeniem oka.

„Teraz raperom ojcowie piszą teksty, nie pokazuję palcem broń Boże Maty – znaczy, nie powiedziałam tego. (…) To jest takie przykre, bo rap jest takim gatunkiem, który zasługuje na uwagę. Przecież mamy takich wykonawców rapu, których teksty jednak ruszają człowieka. Taki Mata nie umie sobie sam napisać tekstu, a taki Sokół sobie poradził na przykład” – powiedziała Magdalena Ogórek. 

Wpadkę dziennikarki możecie zobaczyć w poniższym wideo:

Sprawę skomentował Sokół, który w swoim utworze nawinął niegdyś:

„Jakiś polityk chce żebym na urodzinach zagrał córek Dobra, jeden warunek, zrobi mi chórek Magda Ogórek (goła)”

Odnosząc się do zaistniałej sytuacji napisał:

„Słuchajcie, bo serio, nie wiem na co się nastawiać i w razie co muszę się jakoś przygotować do sytuacji. Zaśpiewa mi Magda ten chórek na waleta czy nie?”

W sieci rozpętała się burza, a w stronę TVP posypało się mnóstwo negatywnych komentarzy. A co Wy o tym myślicie?

źródło: Youtube, Instagram: Magdalena.ogorek, 33mata

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry