Magdalena Stępień ponownie zbiera na leczenie synka! Oliwiera czeka operacja!

4 maja 2022
Przez: : M.S.

Magdalena Stępień wraz ze swoim chorym synkiem od kilku miesięcy przebywają w Izraelu, gdzie lekarze walczą o życie Oliwiera. Modelka ponownie zwróciła się do swoich obserwatorów z prośbą o wsparcie zbiórki na leczenie synka.

Choroba synka Stępień i Rzeźniczaka

Na początku bieżącego roku Magdalena Stępień przekazała wstrząsające informacje na temat stanu zdrowia swojego dziecka. Modelka poinformowała, że u Oliwiera wykryto rzadki typ nowotworu. Wówczas Stępień założyła zbiórkę pieniędzy na leczenie swojego synka, co spotkało się z różnymi reakcjami. Ostatecznie Magdalenie udało się zebrać potrzebną kwotę i wyleciała z synkiem do Izraela.

Modelka co jakiś czas pojawiała się na Instagramie, by udzielić kilku informacji o stanie zdrowia swojego dziecka. Podkreślała, że diagnoza w Izraelu nieco różniła się od tej postawionej w Polsce. Poinformowała również, że u Oliwiera wykryto przerzuty, jednak dzięki chemii rozwój nowotworu został zatrzymany.

Stępień ponownie zbiera na leczenie Oliwiera

Podczas ostatnich relacji Stępień potwierdziła także, że guz wątroby nieco się zmniejszył i prawdopodobnie niebawem Oliwier przejdzie operację. Niestety koszty dalszego leczenia i operacji są bardzo duże, zatem Magda po raz kolejny zwróciła się do swoich obserwatorów z prośba o wsparcie zbiórki.

“Moi drodzy, jak pewnie się domyślacie, jestem zmuszona po raz kolejny prosić was o pomoc, o pomoc w zebraniu pieniędzy na leczenie mojego dziecka. Załączam wam link do strony, na którym jest opisana historia, którą zapewne wielu was zna. Wierzę, że wspólnymi siłami po raz kolejny uda nam się uzbierać te pieniądze na leczenie małego, i że dzięki wam, i dzięki pomocy ludziom o dobrym sercu, Oliwier wyjdzie z tego, będzie miał szansę na normalne dzieciństwo i na powrót do normalnego życia. Jesteśmy już na ostatniej prostej do operacji, dlatego nie możemy przerwać tego leczenia, bo jest to ostatnia prosta na wycięcie tego potwora i wierzę, że wszystko zakończy się dobrze. Dziękuję wam z całego serca” 

Magdalena Stępień na Instagramie
Magdalena Stępień/ fot. Instagram

Modelka podkreśliła, że kwota, która jest potrzebna na dalsze leczenie i operację jej synka przekracza jej możliwości finansowe:

“Jeszcze chciałam jedno powiedzieć, że ta kwota – 115 tysięcy dolarów, w co wliczona jest już operacja przekracza moje możliwości finansowe. Nawet gdybym się zapożyczyła, to nie jestem w stanie uzbierać takich pieniędzy, co nie zmienia faktu, że non stop pożyczam pieniądze i rodzina pomaga mi tyle, ile może, bo utrzymanie w Izraelu jest strasznie kosztowne.  Utrzymanie się z samych alimentów w Izraelu nie jest możliwe. W Polsce jak najbardziej tak, ale tutaj, gdy ceny są takie, a nie inne, żeby zapewnić podstawowe środki do życia sobie i dziecku, nie jestem w stanie się tak utrzymać, więc już nie mam możliwości pożyczyć pieniędzy na leczenie, bo zresztą są to kolosalne pieniądze, dlatego jestem zmuszona prosić was o pomoc. Mam nadzieję, że pomożecie nam i razem damy radę…” – mówiła z nadzieją Stępień.

Link do zbiórki na leczenie synka Magdaleny Stępień.

Zobacz także: Stępień pokazała zdjęcie synka z Rzeźniczaka

Trzymamy kciuki za zdrowie Oliwierka!

Źródło: Instagram Magdalena Stępień

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej