Magdalena Stępień: [wiek, Top Model, partner, Instagram]

3 lipca 2020
Przez: : KS

Magdalena Stępień to modelka, która stała się rozpoznawalna ze względu na udział w popularnym programie telewizyjnym, w którym wystąpiła już jakiś czas temu. Aktualnie, jest o niej głośno ze względu na znanego partnera. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, koniecznie przeczytajcie artykuł poniżej!

Magdalena Stępień: wiek

Z informacji, które można znaleźć w sieci wynika, że Magda ma 29 lat. Pochodzi z Oleśnicy, jednakże już jako nastolatka wyjechała do Londynu, co niewątpliwie spowodowało, że bardzo szybko się usamodzielniła. Okazuje się, że wychowała ją sama matka, ponieważ ojciec Rosjanin, nie utrzymywał z nią kontaktu. Sama mówi o sobie, że jest kobieta z silnym charakterem, która świadomie dąży do wyznaczonych wcześniej celów.

Magdalena Stępień: Top Model

Top Model to program telewizyjny emitowany na antenie TVN już od wielu lat. Niewątpliwie, udział w nim to duża szansa dla młodych ludzi, którzy marzą o karierze w modelingu. Magdę mieliśmy okazje oglądać w piątej edycji. Trzeba przyznać, że poradziła sobie w nim naprawdę dobrze. Mianowicie, razem z Karoliną Gilon, odpadły tuż przed finałem. Dzięki temu spełniło się jej wielkie marzenie o pracy modelki. Dotychczas wzięła już udział w wielu projektach i sesjach zdjęciowych.

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak

Związki Jakuba Rzeźniczaka zawsze są szeroko komentowane w mediach. Nie da się ukryć, że piłkarz nie ma opinii najbardziej wiernego mężczyzny na świecie. Jakiś czas temu, modelka zwierzyła się, że nakryła sportowca z inną kobietą, kiedy byli w związku. Wtedy też niezwłocznie zakończyła ich relacje. Jednakże, wszystko wskazuje na to, że tych dwoje dało sobie drugą szansę. Mimo, że nie potwierdzili tego publicznie, przebywają w tym samym czasie w jednej z nadmorskich miejscowości, czym chwalą się w sieci.

Magdalena Stępień: Instagram

Modelka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @magdalena___stepien. Niestety, udostępniane przez nią zdjęcia mogą zobaczyć tylko zaakceptowane przez nią osoby.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej