Połącz się z nami

„Magia nagości”: 19-latka wystąpiła w programie – mamy zdjęcia!

Magia nagości. Polska

Rozrywka

„Magia nagości”: 19-latka wystąpiła w programie – mamy zdjęcia!

Kontrowersyjny program randkowy Magia nagości, emitowany na stacji Zoom TV przyciąga przed szklane ekrany mnóstwo ludzi. Tym razem widzowie poznają uczestniczkę, która ma zaledwie 19 lat!

Na czym polega Magia nagości?

Kontrowersyjna produkcja budzi skrajne opinie i emocje. Nie milkną jednak kolejne zaskakujące doniesienia o randkowym show.

Magia nagości to program przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Cieszy się ogromną popularnością w wielu krajach, dlatego postanowiono stworzyć również i polską wersję. Na czym polega show? Osoba biorąca udział w produkcji wybiera kandydata na randkę, jedynie na podstawie roznegliżowanego ciała. Z kolei ochotnicy znajdują się w specjalnych kabinach, w których pozują zupełnie nago. W każdym etapie programu pokazywane są inne części ciała, a uczestnicy oceniani są jedynie przez wygląd. Wybierający decyduje, kto odpada i z kim ostatecznie umówi się na spotkanie.

Warto dodać, że produkcja jest niezwykle otwarta, dlatego w Magii nagości biorą udział osoby o każdej orientacji seksualnej. Randkowe show prowadzi niezastąpiona Beata Olga Kowalska.

Zobacz także: Gdzie oglądać Magię nagości?

19-latka w programie

Kontrowersji związanych z programem nie brakuje. Początkowo premierę przesunięto ze względu na donos ze strony Fundacji Mamy i Taty do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Następnie nadawca został ukarany za emisję brytyjskiej wersji show, a tym razem w sieci zawrzało na wieść, że w programie wystąpi 19-letnia dziewczyna. Warto jednak zauważyć, że uczestniczka jest pełnoletnia.

„Poznajcie kolejnych uczestników: 34-letniego Ksawerego i 19-letnią Zuzannę‼️” – czytamy na oficjalnym Instagramie programu.

19-latka w Magii nagości

19-letnia Zuzanna jest studentką pielęgniarstwa. W wolnych chwilach oddaje się malarstwu. Uwielbia gotować, a także aktywnie spędzać czas. Ulubioną aktywnością studentki jest jazda na rolkach.

Przypominamy, że najnowszy odcinek show zobaczycie już jutro, czyli w piątek 17 września o godzinie 23:00 na stacji Zoom TV.

Co myślicie o udziale w programie tak młodych osób?

źródło: Instagram Magii nagości, zoomtv.pl

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry