Maja Hyży opublikowała piękne zdjęcie z partnerem! Jak prezentują się przyszli rodzice?

24 czerwca 2020
Przez: : MC

Maja Hyży opublikowała na swoim Instagramie urocze zdjęcie w leśnej scenerii ze swoim partnerem! Zobacz, jak prezentują się przyszli rodzice!

Maja Hyży jest piosenkarką, która swoją karierę rozpoczęła występując w telewizyjnym programie X Factor. Co ciekawe, wzięła w nim udział razem ze swoim ówczesnym mężem – Grzegorzem Hyżym. Para niedługo po zakończeniu programu wzięła rozwód. Aktualnie Maja jest w szczęśliwym związku z Konradem, z którym spodziewa się dziecka! Z tego też powodu o artystce ponownie zrobiło się głośno. Media chętnie śledzą życie i przebieg ciąży Mai.

Zobacz także: Jak nazwie córeczkę Maja Hyży? Postawiła na piękne i tradycyjne imię!

Maja Hyży opublikowała piękne zdjęcie z partnerem!

Maja już pod koniec kwietnia poinformowała, że po raz trzeci zostanie mamą. Warto wspomnieć, że piosenkarka ma już dwóch synów – bliźniaków: Wiktora i Alexandra.

Piosenkarka nie ukrywa, że jest w szczęśliwym związku. W jednym z wywiadów zdradziła w jaki sposób poznała swojego obecnego partnera. Okazuje się, że razem z Konradem mieszkali na tym samym osiedlu i znali się z widzenia. Dopiero po 5 latach mężczyzna postanowił powiedzieć „dzień dobry”, od którego wszystko się zaczęło.

Maja aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Regularnie dodaje na swój profil zdjęcia i informuje o przebiegu swojej ciąży. Tym razem piosenkarka opublikowała urocze zdjęcie ze swoim partnerem w leśnej scenerii! W opisie czytamy:

“Każdy może zostać ojcem, ale tylko ktoś wyjątkowy zostaje tatą. Cieszę się, że Nasza córka będzie miała u swego boku kogoś tak wyjątkowego jak Ty💋
I pamietaj – najlepszą rzeczą jaką możesz jej dać to kochać jej mamę🥰 Kocham Cię ❤”

Ponadto sukienka, którą ma na sobie Maja robi ogromne wrażenie! Pięknie podkreśla ciążowy brzuszek!

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Czytamy:

“Cudowne zdjęcie! 😍 Jesteście przepiękni w każdym tego słowa znaczeniu!!! ❤️😘”

“Piękne zdjęcie, piękna para i piękne słowa ❤️ samych cudowności dla Was 💋”

“To zdjęcie jest prześliczne! A Pani wyglada obłędnie! 😻⭐️”

Jak podoba Wam się najnowsze zdjęcie Mai?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej