Maja Hyży po raz pierwszy pokazała twarze synków – internauci są pod wrażeniem podobieństwa do mamy!

27 lipca 2021
Przez: : MC

Maja Hyży jest szczęśliwą mamą dwóch synów oraz córeczki. Artystka dba o swoje życie prywatne i przez długi czas chroniła wizerunku swoich dzieci. Tym jednak razem zdecydowała się pokazać swoje pociechy.

Artystka Maja Hyży

Kariera

Maja Hyży to znana piosenkarka i influencerka, która stała się popularna dzięki udziałowi w muzycznym programie X Factor. Wystąpiła w nim razem z ówczesnym mężem – Grzegorzem Hyży, jednak niedługo po zakończeniu przygody w produkcją, para postanowiła się rozstać.

Maja nieprzerwanie rozwija się muzycznie i co ciekawe, 2 lata temu z piosenką Błysk/Skin zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. Ponadto gwiazdę mogliśmy zobaczyć w ostatniej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym zajęła 4. miejsce.

Zobacz także: Maja z córeczką w tych samych stylizacjach

Maja Hyży pokazała twarze synów

Artystka w 2011 roku wzięła ślub z Grzegorzem Hyżym, z którym ma dwóch synów – Wiktora i Alexandera, którzy co ciekawe, są bliźniakami. Po rozstaniu z mężem Maja związała się z Konradem, a 10 lipca 2020 roku przyszła na świat ich córeczka Antonina. 

Maja przez długi czas dbała o prywatność swoich dzieci i nie pokazywała twarzy swoich synków. Tym jednak razem zdobyła się na ten krok i opublikowała zdjęcie ze swoimi pociechami.

“Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku❤” – napisała Maja w opisie zdjęcia.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych internautów, którzy nie szczędzili miłych słów. Ponadto spora część komentujących zgodnie stwierdziła, że chłopcy są bardzo podobni do Mai.

“Podobni do mamusi 😉”

“Cudni❤️i jacy co Ciebie podobni😍”

“Synowie chyba cała mama tacy podobni ❤️” – czytamy w komentarzach.

Widzicie podobieństwo?

źródło: Instagram Majahyzy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej