Maja Hyży pokazała ciążowy brzuszek! Jest już całkiem spory!

21 kwietnia 2020
Przez: : M.J

Dzisiaj media obiegła informacja, że Maja Hyży spodziewa się swojego trzeciego dziecka. Nie musieliśmy długo czekać, bo na jej profilu w mediach społecznościowych właśnie pojawiło się piękne zdjęcie z całkiem już dużym ciążowym brzuszkiem! Zobaczcie! Maja Hyży pokazała ciążowy brzuszek!

Baby-boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze. Dzisiaj media obiegła wiadomość na temat ciąży piosenkarki, która dała się poznać szerszemu gronu odbiorców w programie typu talent-show “X-Factor”. Maja swojego czasu związana była z Grzegorzem Hyżym, z którym ma dwójkę synów. Aktualnie każde z nich układa swoje życie na nowo. Jak już wiadomo, jej nowy związek wszedł na nowy etap, a ona w wywiadzie, który udzieliła portalowi gala.pl, wyznała, że jej zasoby macierzyńskie są znacznie większe:

“Od ośmiu lat jestem mamą cudownych bliźniaków, ale od początku czułam, że moje zasoby macierzyństwa są znacznie większe i czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka”

Maja od jakiegoś już czasu jest szczęśliwie zakochana i coraz chętniej publikuje zdjęcia na swoim Instagramie ze swoim ukochanym. Jak również wyznała w wywiadzie, była to miłość od pierwszego wejrzenia, a ciąża jest tylko przypieczętowaniem uczucie, które ich łączy.

Maja Hyży pokazała ciążowy brzuszek!

Na Instagramie Mai w końcu pojawiło się zdjęcie i jak się okazuje, jej ciążowy brzuszek jest już bardzo widoczny. W opisie zdjęcie po raz kolejny wyznała, że spełniło się jedno z jej marzeń:

“Dziś jest ten dzień kiedy chcę podzielić się z Wami nowiną 😁 SPODZIEWAMY SIĘ MALUSZKA🤰Spełnienie moich marzeń, dopełnienie mojej kobiecości i macierzyństwa. Ta mała istota we mnie to dar od Aniołów – jestem najszczęśliwszą Kobietą na świecie 😇”

Pod zdjęciem od razu pojawiło się całe mnóstwo gratulacji, do których i my się dołączamy.

” Gratulacje ❤️Wszystkiego Dobrego ❤️ “

” ❤️❣️🙈🦋🦋🦋🤣 ale jak długo ukrywałas że ci się udało szok brawo kochana gratuluję wam “

Musimy również przyznać, że Mai bardzo długo udało się utrzymać stan błogosławiony w tajemnicy przed mediami. Jednak nie zmienia to faktu, że z ciążowym brzuszkiem wygląda naprawdę kwitnąco!

Po raz kolejny życzymy przyszłym rodzicom wszystkiego, co najlepsze!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej