Maja Hyży pokazała zdjęcie z sesji ciążowej. Było odważnie!

23 maja 2020
Przez: : P.Z.

Ostatnio Maja Hyży pokazała swoim fanom na Instagramie zdjęcie z przygotowań do sesji ciążowej. Teraz możemy już zobaczyć przedsmak efektów tego wydarzenia. Zobaczcie, jak pięknie wyglądała.

Maja Hyży to utalentowana wokalistka, a mogliśmy ją poznać dzięki jej udziałowi w programie typu talent-show „X-Factor”. Brała w nim udział razem ze swoim byłym mężem Grzegorzem Hyży, z którym zresztą doczekała się dwójki dzieci, bliźniaków. W programie wówczas jej mąż zdecydowanie więcej osiągnął, a ich związek przechodził kryzys i finalnie się niestety rozpadł.

Po czasie oboje jednak ułożyli sobie życie na nowo. Grzegorz związał się z Agnieszką Popielewicz, z którą staną nawet ponownie na ślubnym kobiercu.

Maja również zdecydowała się ponownie związać, a o swoim partnerze Konradzie ostatnimi czasu chętnie opowiada na Instagramie. To właśnie ze swoją nową miłością, spodziewa się trzeciego dziecka. Maja poinformowała o tym, pod koniec kwietnia, prezentując już całkiem spory ciążowy brzuszek.

Maja rzeczywiście prezentuje się pięknie w ciąży. Dlatego też nie dziwi, że postanowiła także uwiecznić ten czas na klimatycznych zdjęciach.

Maja Hyży pokazała zdjęcie z sesji ciążowej

Po dniu spędzonym w studio fotograficznym Maja opowiedziała o swoich wrażeniach na Instagramie. Wokalistka spodziewała się, około dwóch godzin pracy z jednak czas ten się wydłużył. Przyznała również że Dorota Graczyk (@zolinaphoto_by_dorotagraczyk), czyli pani fotograf zadbała o każdy szczegół sesji, nawet o to, żeby nie była głodna. Na samą sesję zaś mogła wybrać się w dresie, bo na miejscu miała zapewnione zarówno stroje jak i wykonanie makijażu i stylizację włosów. Co ciekawe w tym samym studio sesję ciążową wykonywała również

“Tak, tak u mnie full pakiet” – napisała fotografka na Instagramie w odpowiedzi na słowa Mai

Na Instagramie również Maja pokazała zdjęcie, jako przedsmak tego, czego możemy się spodziewać po sesji.

Zobaczcie!

Maja Hyży pokazała zdjęcie z sesji ciążowej
Źródło: https://www.instagram.com/stories/majahyzy/

Hyży zapowiedziała, że niedługo podzieli się większą ilością zdjęć, jednak musi przemyśleć, które pokaże. Niektóre fotografie bowiem są bardzo odważne.

I jak wam się podoba Maja? Nam bardzo! Z niecierpliwością zatem czekamy na więcej.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej