Maja Hyży pozuje topless. To bardzo odważne zdjęcie ciężarnej gwiazdy

11 czerwca 2020
Przez: : W.M.

Wokalistka, która już wkrótce ponownie zostanie mamą, od pewnego czasu coraz chętniej dzieli się z fanami efektami ciążowych sesji. Jej ostatnie zdjęcie zdecydowanie należy do najodważniejszych. Maja Hyży pozuje topless.

Zobaczcie ostatnie zdjęcie, jakim pochwaliła się ciężarna Hyży! Jest pięknie…

Maja Hyży, która jest już mamą 8-letnich bliźniaków z poprzedniego małżeństwa z Grzegorzem Hyży, lada moment urodzi dziecko. Wokalistka w drugiej połowie kwietnia zaskoczyła swoich fanów i pokazała wówczas pokaźnych rozmiarów ciążowy brzuszek. Przez wiele miesięcy Maja ukrywała swój stan, ale od czasu, w którym podzieliła się w mediach społecznościowych szczęśliwą nowiną, na jej profilu pojawia się bardzo wiele zdjęć, na których dumnie eksponuje ciążowe krągłości.

Niedawno Hyży zdradziła swoim fanom, że urodzi dziewczynkę. Jak przyznała, bardzo cieszy się z tego faktu, gdyż bardzo marzyła o córeczce.

„It’s a GIRL 🎀

Moja wymarzona, wyczekana dziewczynka” – ogłosiła radośnie Maja

Maja Hyży pozuje topless

Piosenkarka razem ze swoim partnerem Konradem oczekują przyjścia na świat pierwszego wspólnego dziecka. Maja, która nie może doczekać się powitania na świecie córeczki, zapowiedziała swoim obserwatorom, że posiada bardzo wiele zdjęć z sesji ciążowej i chce je pokazywać.

„Mam tyle zdjęć z sesji ciążowej, że muszę Wam je pokazać 😁 nie macie jeszcze dosyć? Proszę napiszcie, że nie 😅🤣”.

Teraz na profilu przyszłej mamy pojawiło się kolejne piękne zdjęcie, na którym tym razem Maja Hyży pozuje topless. Jak przyznała, ciężarna piosenkarka, długo zastanawiała się, czy je publikować.

Obawy Mai okazały się jednak przedwczesne, gdyż jej fani zachwycili się tym artystycznym zdjęciem z sesji ciążowej.

Kwintesencja kobiecości w tym najpiękniejszym stanie”

„Boże jakie ciało, nic tylko podziwiac,wybranek ma szczescie miec taka piekna kobietę, uroda niepowtarzalna 😁ciąża Pani mega służy”

„Szczerze ? Jest piękne”

My również jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Maja Hyży wygląda kwitnąco, a ciąża bardzo jej służy.

A jakie jest Wasze zdanie? Podobają się Wam zdjęcia z sesji ciążowej Mai?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej