Maja Hyży skomentowała zbiórkę Magdaleny Stępień – “Zrobiłaby to samo”!

9 lutego 2022
Przez: : MC

Maja Hyży w rozmowie z dziennikarką serwisu JastrząbPost zdobyła się na szczere wyznanie. Wyraziła swoje zdanie dotyczące zbiórki pieniędzy na leczenie chorego Oliwierka, zorganizowanej przez Magdalenę Stępień.

Zbiórka pieniędzy

Magdalena Stępień pod koniec stycznia poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jej synek cierpi na nowotwór wątroby. Lekarze ocenili szanse chłopca za zaledwie 2%. Kobieta postanowiła poszukać pomocy dla dziecka poza granicami naszego kraju. Rozwiązaniem okazało się kosztowne leczenie w Izraelu.

Magdalena chcąc pomóc synkowi zorganizowała zbiórkę pieniędzy, która jak pokazał czas, nie wszystkim się spodobała. O sprawie wypowiedział się również Dziki Trener, który podsycił internautów do komentowania sprawy. Ostatecznie zbiórka pieniędzy zorganizowana przez Magdę została zablokowana.

Zobacz także: Jakub Rzeźniczak o pomocy i leczeniu syna

Magdalena mimo przeciwności losu walczy o życie i zdrowie dziecka. Za pośrednictwem Instagrama regularnie informuje o postępach w leczeniu. Chłopiec jest już po pierwszej chemioterapii, która sprawiła zmniejszenie się guza. Za kilka dni kobieta wraz z synem udają się do Izraela na leczenie.

Magdalena Stępień
Magdalena Stępień walczy o zdrowie syna

Maja Hyży o zbiórce na leczenie syna Magdaleny

O sprawie wypowiedziała się również ciężarna Maja Hyży, która już wkrótce zostanie mamą po raz czwarty. Artystka w rozmowie z dziennikarką serwisu JastrząbPost wyznała, że na miejscu Magdaleny zrobiłaby dokładnie to samo nawet wtedy, kiedy miałaby dużo pieniędzy.

“My mamy, my kobiety, nawet te osoby publiczne, jesteśmy po prostu ludźmi. Każda matka zrobi dla swojego dziecka wszystko. Ja bym zrobiła to samo. Nawet jeżeli miałabym dużo pieniędzy. Zrobiłabym też zbiórkę, bo robię to dla swojego syna” – wyznała Maja.

Artystka odniosła się również do hejtu twierdząc, że prawdopodobnie szerzą go osoby bezdzietne lub takie, które nie doświadczyły podobnych wydarzeń.

Uważam, że tutaj hejt jest kompletnie nie na miejscu. Ale może ten hejt jest też przez to, że są to osoby, którego tego nie doświadczyły. Oczywiście, nie życzę im tego. Albo po prostu nie mają dzieci.” – dodała.

View this post on Instagram

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy)

Podzielacie zdanie Mai?

źródło: jastrzabpost.pl, Instagram Mai Hyży, Magdaleny Stępień

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej