Połącz się z nami

Maja Hyży urodziła! Mała Antosia jest już na świecie!

Maja Hyży

News

Maja Hyży urodziła! Mała Antosia jest już na świecie!

Maja Hyży urodziła! Na tę informację długo czekali fani Mai Hyży. W końcu na świat przyszła jej wyczekiwana córeczka – Antosia. Zobaczcie, jak się prezentuje świeżo upieczona mama i jej pociecha!

Maja Hyży zyskała popularność występując w popularnym programie „X-Factor”. To właśnie tam poznaliśmy ją i jej męża – Grzegorza. Małżeństwo co ciekawsze występowała osobno, konkurując ze sobą. Maja i Grzegorz zyskali ogromną popularność i sympatię widzów. Nikt nie spodziewał się wówczas, że kilka miesięcy po finale talent-show rozśpiewane małżeństwo rozstanie się. Każde z nich zaczęło układać sobie życie od nowa.

Maja jest już mamą synków, bliźniaków – Wiktora i Alexandra z wcześniejszego małżeństwa. Obecnie artystka związana jest z mężczyzną o imieniu Konrad. By zapieczętować swoją miłość, para zdecydowała się na wspólne dziecko. Maja w jednym z wywiadów zdradziła:

„Od ośmiu lat jestem mamą cudownych bliźniaków, ale od początku czułam, że moje zasoby macierzyństwa są znacznie większe i czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka”

Parze długo udało się jej utrzymać swój błogosławiony stan z dala od mediów. W końcu jednak pochwaliła się swoim ciążowym brzuszkiem i to całkiem sporych rozmiarów.

„Dziś jest ten dzień kiedy chcę podzielić się z Wami nowiną 😁
SPODZIEWAMY SIĘ MALUSZKA🤰
Spełnienie moich marzeń, dopełnienie mojej kobiecości i macierzyństwa. Ta mała istota we mnie to dar od Aniołów – jestem najszczęśliwszą Kobietą na świecie 😇”
 – poinformowała na Instagramie.

Maja Hyży urodziła! Mała Antosia jest już na świecie!

Od tego czasu Maja nadrabiała zaległości i udostępniała co bądź nowe, ciążowe ujęcia na swoim Instagramie. Równie chętnie dzieliła się przygotowaniami do porodu oraz podejmowała tematy związane z macierzyństwem. Media i fani chętnie obserwowali kolejne aktywności w sieci artystki. Wszyscy czekali na ten dzień i szczęśliwe rozwiązanie.

Jak donosi portal Jastrząb post, córeczka piosenkarki przyszła na świat w piątek, 10 lipca! Zaraz po tej informacji Maja na swoim Instagramie dodała urocze zdjęcie z córeczką, które podpisała:

” Wróciłam 😘
Nasz Aniołek jest już z Nami🥰
Antosia jest darem od Aniołów 😇
A ja najszczęśliwszą matką na ziemi🥰
#mybaby #happymoments #happymom
#mygirl #newbaby #thebestmoments #newbornbaby #newbornphotography

Serdecznie gratulujemy dumnym rodzicom oraz życzymy dużo zdrówka dla maleńkiej Antosi!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry