Maja Hyży urodziła! Mała Antosia jest już na świecie!

13 lipca 2020
Przez: : J.J

Maja Hyży urodziła! Na tę informację długo czekali fani Mai Hyży. W końcu na świat przyszła jej wyczekiwana córeczka – Antosia. Zobaczcie, jak się prezentuje świeżo upieczona mama i jej pociecha!

View this post on Instagram

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy)

Maja Hyży zyskała popularność występując w popularnym programie “X-Factor”. To właśnie tam poznaliśmy ją i jej męża – Grzegorza. Małżeństwo co ciekawsze występowała osobno, konkurując ze sobą. Maja i Grzegorz zyskali ogromną popularność i sympatię widzów. Nikt nie spodziewał się wówczas, że kilka miesięcy po finale talent-show rozśpiewane małżeństwo rozstanie się. Każde z nich zaczęło układać sobie życie od nowa.

Maja jest już mamą synków, bliźniaków – Wiktora i Alexandra z wcześniejszego małżeństwa. Obecnie artystka związana jest z mężczyzną o imieniu Konrad. By zapieczętować swoją miłość, para zdecydowała się na wspólne dziecko. Maja w jednym z wywiadów zdradziła:

“Od ośmiu lat jestem mamą cudownych bliźniaków, ale od początku czułam, że moje zasoby macierzyństwa są znacznie większe i czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka”

Parze długo udało się jej utrzymać swój błogosławiony stan z dala od mediów. W końcu jednak pochwaliła się swoim ciążowym brzuszkiem i to całkiem sporych rozmiarów.

“Dziś jest ten dzień kiedy chcę podzielić się z Wami nowiną 😁
SPODZIEWAMY SIĘ MALUSZKA🤰
Spełnienie moich marzeń, dopełnienie mojej kobiecości i macierzyństwa. Ta mała istota we mnie to dar od Aniołów – jestem najszczęśliwszą Kobietą na świecie 😇”
 – poinformowała na Instagramie.

Maja Hyży urodziła! Mała Antosia jest już na świecie!

Od tego czasu Maja nadrabiała zaległości i udostępniała co bądź nowe, ciążowe ujęcia na swoim Instagramie. Równie chętnie dzieliła się przygotowaniami do porodu oraz podejmowała tematy związane z macierzyństwem. Media i fani chętnie obserwowali kolejne aktywności w sieci artystki. Wszyscy czekali na ten dzień i szczęśliwe rozwiązanie.

Jak donosi portal Jastrząb post, córeczka piosenkarki przyszła na świat w piątek, 10 lipca! Zaraz po tej informacji Maja na swoim Instagramie dodała urocze zdjęcie z córeczką, które podpisała:

” Wróciłam 😘
Nasz Aniołek jest już z Nami🥰
Antosia jest darem od Aniołów 😇
A ja najszczęśliwszą matką na ziemi🥰
#mybaby #happymoments #happymom
#mygirl #newbaby #thebestmoments #newbornbaby #newbornphotography

Serdecznie gratulujemy dumnym rodzicom oraz życzymy dużo zdrówka dla maleńkiej Antosi!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej