Maja Hyży wybrała dla córki luksusowy wózek! Nie każdego będzie na niego stać!

20 lipca 2020
Przez: : M.J

Maja Hyży na swoim Instagramie zdradziła, jaki wózek wybrała dla swojej córeczki. Trzeba przyznać, że ten model jest uwielbiany przez gwiazdy, niemniej jednak nie należy on do najtańszych. Zobaczcie! Maja Hyży wybrała dla córki luksusowy wózek!

Od kiedy wyszło na jaw, że Maja Hyży spodziewa się trzeciego dziecka, media bardzo chętnie rozpisywały się na jej temat. Ona sama była przez całą ciążę bardzo aktywna na swoim profilu. Chętnie publikowała zdjęcia z profesjonalnych sesji ciążowych, na których dumnie eksponowała ciążowe krągłości.

Córeczka Mai i jej partnera Konrada, przyszła na świat w jednym z warszawskich szpitali 10 lipca. Na profilu w mediach społecznościowych świeżo upieczona mama poinformowała o tym fakcie trzy dni później, dodając urocze zdjęcie z małą Antosią.

Teraz kiedy wraz ze swoją pociechą są już w domu, Maja nadal jest bardzo aktywna na swoim profilu. Ostatnio odpowiadała na pytania od internautów, a jedno z nich dotyczyło wózka, na który zdecydowała się Hyży. Jak się okazuje, wybrała ona bardzo popularny model wśród gwiazd! Zobaczcie!

Maja Hyży wybrała dla córki luksusowy wózek!

Jak widzimy na poniższym zdjęciu, Maja kupiła dla swojej córeczki uroczy wózek z motywem kwiatowym “Cybex PRIAM 2.0 Fashion Edition SPRING BLOSSOM”. Bez wątpienia pierwsze co rzuca się w oczy, to niepowtarzalny urok i styl, w jakim został wykonany. Niemniej jednak za opcję 3w1, czyli wózek z gondolą, spacerówkę i fotelik samochodowy przyjdzie nam zapłacić niemal 8 500 PLN!

Trzeba dodać, że na taki sam model zdecydowała się również Anna Lewandowska, jednak ona wybrała nieco jaśniejsze kolory. Wózki Cybex wiodą prym wśród znanych osób, które na świecie przywitały już swoje pociechy.

Zaznaczmy, że jeżeli chcielibyśmy kupić całą kolekcję z serii Cybex Spring Blossom, w której skład wchodzą dodatkowo nosidełko, śpiworek, torba i wiele innych rzeczy, musielibyśmy na to wydać niemal 25 tysięcy złotych!
Wózek, który wybrała Maja dla Antosi, jest przepiękny, niemniej jednak nie każdy może sobie pozwolić na jego zakup!

View this post on Instagram

A post shared by CYBEX (@cybex_global)

Jak Wam się podobają wózki Cybex? Uważacie, że są warte tak dużych pieniędzy?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej