Maja Hyży zaraziła się wirusem! “Takiego wirusa potrzebuje każdy z nas”

18 marca 2020
Przez: : M.J

Maja Hyży na swoim Instagramie wyznała, że już od jakiegoś czasu zarażona jest wirusem. Zdradziła również, co jest dla niej najważniejsze w tym czasie, kiedy na świecie szaleje koronawirus. Dołączyła tym samym do akcji #zostańwdomu! Zobaczcie! Maja Hyży zaraziła się wirusem!

Maja Hyży stała się popularna dzięki udziałowi w popularnym niegdyś programie “X-Factor”. To właśnie tam wraz ze swoim byłym mężem Grzegorzem Hyżym stanęli do walki o główną nagrodę. O ile w programie zajęła czwarte miejsce, to cały czas prężnie działa w świecie muzyki, a jej utwór “Będę kochać” w serwisie YouTube ma ponad 3 miliony wyświetleń!

Kiedy świat niemal stanął w miejscu przez pandemię koronawirusa, w mediach społecznościowych znane osoby bardzo często zabierają głos w tej sprawie. Pod jednym ze zdjęć Mai również pojawił się wpis odnośnie sytuacji, jaka aktualnie panuje w naszym kraju. Jak możemy zobaczyć, ona również wraz ze swoją rodziną zrobiła sobie przymusowy urlop. Jednak jak zaznaczyła, nie daje się panice, a kilka dni w domu jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B9paE87BvDZs-QJIy-9F1CGiDjOzw7tP1XSVIk0/

W najnowszym poście, który pojawił się na jej Instagramie zaznaczyła, że ona już dawno zarażona jest wirusem. Jednak od razu uspokajamy jej fanów, bo ten rodzaj wirusa nie jest szkodliwy, a wręcz przeciwnie! Zobaczcie!

Maja Hyży zaraziła się wirusem?!

Bez wątpienia ten rodzaj wirusa, którym zaraziła się Maja przydałby się każdemu z nas:

“Ja zaraziłam się wirusem już dawno – nazywa się Miłość ♥️
Najważniejsze jest mieć obok siebie kogoś kto szczerze kocha, kto wierzy, kto wspiera, z kim nawet w trudnych chwilach można czuć się bezpiecznie. Dziękuję, że jesteś ♥️”

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B92W1I4hNcRB7yKROdm7Jv7YvAXFeccriiZ50E0/

Internautki zgodnie przyznały, że każdy z nas go potrzebuje:

“Takiego wirusa potrzebuje każdy z nas 👌👍”

“więcej takich wirusów:)”

Przypomnijmy, że piosenkarka po rozwodzie z Grzegorzem Hyżym związała się z Mateuszem Wesołowskim. Jednak ten związek, jak możemy się dowiedzieć, również nie przetrwał próby czasu. Jakiś czas temu pochwaliła się swoim ukochanym na Instagramie. Jednak nie chciała zdradzić kim jest przystojniak ze zdjęcia. Najwyraźniej, jak widzimy miłość służy Mai.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Mai i jej ukochanemu, aby nigdy nie wyleczyli się z tego miłosnego wirusa! 

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej