Połącz się z nami

Maja Kućko i Mariusz Nguyen: [wiek, Mam talent, Instagram]

Maja Kućko i Mariusz Nguyen

Opisy gwiazd

Maja Kućko i Mariusz Nguyen: [wiek, Mam talent, Instagram]

Maja Kućko i Mariusz Nguyen to uczestnicy 13. edycji programu Mam talent, którym udało się dotrzeć do samego finału. Tam z pozostałymi kandydatami do zwycięstwa będą walczyć o najwyższe cele. Sprawdźmy, co wiadomo na temat tych młodych akrobatów!

Maja Kućko: Mam talent

Z informacji, które uczestniczka 13. edycji Mam talent zdecydowała się zdradzić przed kamerami wynika, że pochodzi z Legnicy. Dziewczyna ma 17 lat i na co dzień jest zwykłą uczennicą. Jednakże, spośród równolatków na pewno wyróżnia ją niemały talent. Mianowicie, Maja swoją przygodę z akrobatyką rozpoczęła jeszcze w szkole podstawowej.

Od kilkunastu lat należy do Fundacji Ocelot, gdzie uczęszcza na treningi. Nie da się ukryć, że 17-latka na swoim koncie ma już niemałe obycie ze sceną. Występowała zarówno w różnych częściach Polski, jak i zagranicą.

Wszyscy internauci, którzy chcą lepiej poznać Maję, koniecznie powinni zerknąć na jej profil na Instagramie. Dziewczyna prowadzi go pod nazwą @kucko_maja.

Maja Kućko i Mariusz Nguyen
Maja i Mariusz w Mam talent

Zobacz także: Co wiemy o Dominice Krzymowskiej z Mam talent?

Mariusz Nguyen: Mam talent

Mariusz podobnie jak jego partnerka z duetu ma 17 lat lecz pochodzi z Lubina. Tak jak Maja, na pierwsze treningi akrobatyczne zapisał się jeszcze w szkole podstawowej. Okazuje się, że nastolatek swoją przyszłość pragnie związać z cyrkiem, a nawet widzi się w roli aktora Cirque du Soleil.

Uczestnik 13. edycji Mam talent ma już za sobą wiele występów zarówno na scenach krajowych, jak i tych zagranicznych. Od lat współpracuje z Fundacją Ocelot, której z resztą jest stypendystą.

Mariusz prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @witamtumanio. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 3 tysiące użytkowników tego serwisu.

Maja Kućko i Mariusz Nguyen

Mimo, że Maja i Mariusz znają się od wielu lat, dopiero od jakiegoś czasu trenują w duecie. Ich występ w Mam talent 13 okazał się być tak spektakularny, że znaleźli się w finale. Myślicie, że mają szanse na wygraną?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry