Połącz się z nami

Maja Pankiewicz: [wiek, kariera, Chyłka, Instagram]

Maja Pankiewicz

Opisy gwiazd

Maja Pankiewicz: [wiek, kariera, Chyłka, Instagram]

Maja Pankiewicz to polska aktorka, która na swoim koncie ma role zarówno w filmach, jak i serialach telewizyjnych. Co więcej, doczekała się już pierwszych sukcesów w branży aktorskiej. Sprawdźmy, co wiadomo o jej karierze i życiu prywatnym!

Maja Pankiewicz: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Pankiewicz urodziła się 22 maja 1993 roku. W związku z tym, w tym roku obchodziła swoje 28. urodziny. Wiadomo także, że aktorka na świat przyszła w Krakowie.

Pankiewicz ukończyła studia aktorskie na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Jej absolwentką została w 2017 roku.

Maja Pankiewicz Chyłka
Co wiemy o Mai Pankiewicz?

Zobacz także: Kim jest aktor Paweł Janyst?

Maja Pankiewicz: kariera

Okazuje się, że aktorka pewnie czuje się  nie tylko przed kamerami na planach zdjęciowych, ale także na deskach teatrów. Do tej pory współpracowała już między innymi z Teatrem Ludowym w Krakowie, Teatrem Studio w Warszawie oraz Teatrze Nowym Proxima.

Artystka na swoim koncie ma także kilka nagród i wyróżnień za swoją działalność na scenie.

Telewidzowie mieli już okazję oglądać ją w popularnych serialach. Niektóre z nich to Ojciec Mateusz, M jak miłość, Wojenne dziewczyny, Żywioły Saszy. Ogień oraz Otwórz oczy. Oprócz tego, zagrała jedną z głównych bohaterek w serialu Szóstka.

Aktorka ma za sobą także debiut na wielkim ekranie. Mianowicie, wcieliła się w jedną z ról w filmie Moje córki krowy. Natomiast, w 2019 roku premierę miał film Eastern, gdzie także zagrała.

Już niebawem, Pankiewicz będą mogli także oglądać wszyscy fani serii serialu pod tytułem Chyłka. Bowiem 30 listopada 2021 roku premierę będzie miał najnowszy epizod, który opowie o losach pani mecenas. Premiera odbędzie się na platformie Player.

Maja Pankiewicz: Instagram

Aktorka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @maja.pankiewicz. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad tysiąc użytkowników tego serwisu.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry