Maja Perzyna: [wiek, Miss Polski, Instagram]

13 lipca 2022
Przez: : KS

Maja Perzyna to jedna uczestniczek konkursu Miss Polski 2022. Już teraz udało jej się zakwalifikować do wielkiego finału, gdzie powalczy o tytuł najpiękniejszej Polki. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Maja Perzyna: wiek

Z informacji dostępnych w sieci możemy dowiedzieć się, że Maja ma 19 lat. W związku z tym jest jedna z młodszych kandydatek do zdobycia tytułu Miss Polski 2022. Wiadomo również, że na co dzień mieszka w Warszawie, skąd także pochodzi. Jest studentką kierunku finanse i rachunkowość na Akademii im. Leona Koźmińskiego.

Finalistka Miss Polski 2022 przez 10 lat tańczyła balet i modern jazz. Wraz z grupą taneczną, do której należała zdobyła mistrzostwo Mazowsza. Jednakże, to nie jedyna aktywność fizyczna, która towarzyszyła jej w życiu. Mianowicie jeszcze gra w siatkówkę i jeździ konno. Inną pasją 19-latki jest śpiew.

Maja mimo młodego wieku ma już sprecyzowane plany na przyszłość. Otóż, bardzo chce założyć własną firmę. Oprócz tego, planuje na dłużej związać się ze sceną, gdzie czuje się jak ryba w wodzie. Do tego wszystkiego nie zapomina także o branży modelingowej.

Maja Perzyma miss
Maja Perzyna

Zobacz także: Co wiemy o Oliwii Nawrot – finalistce Miss Polski 2022?

Maja Perzyna: miss

Maja jest jedną z finalistek konkursu Miss Polski 2022. Oprócz tego, w przeszłości udało jej się dotrzeć do 10. najlepszych uczestniczek plebiscytu Miss Warszawy.

Wielki finał konkursu Miss Polski 2022 odbędzie się już 17 lipca 2022 roku w Krynicy Zdroju. Tego wieczoru spośród wszystkich 24. kandydatek wyłoniona zostanie jedna. Właśnie wtedy dowiemy się, która z nich uzyskała tytuł najpiękniejszej Polki w kraju.

Maja Perzyna: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć profil Mai na Instagramie pod nazwą @maja_perzyna. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 2 tysiące użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej