Połącz się z nami

Maja Plich: [Krzysztof Rutkowski, mąż, dziecko, ślub, wiek]

Opisy gwiazd

Maja Plich: [Krzysztof Rutkowski, mąż, dziecko, ślub, wiek]

Maja Plich kilka dni temu została żoną znanego w show biznesie detektywa Krzysztofa Rutkowskiego. Na ich ślub oraz wesele razem z nimi czekali liczni fani pary. Po kilku kontrowersyjnych historiach w ich wspólnym życiu, w końcu zdecydowali się to zrobić. Sprawdźmy zatem, co wiadomo na temat kobiety!

Maja Plich: wiek

Parę dzieli duża różnica wieku. Kobieta ma 34 lata, natomiast jej wybranek jest o 25 lat starszy. Jednakże różnica wieku wydaje się im zupełnie nie przeszkadzać. Kilka lat temu Maja podobno zajmowała się branżą turystyczną nie tylko w Polsce, ale również za granicami kraju.

Maja Plich: dziecko

Z detektywem doczekali się jak na razie jednej pociechy. Ich syn dostał imię na cześć ojca. Krzysztof Junior ma już 6 lat. Co ciekawe, ma nawet własne konto na Instagramie. Na ślubie rodziców miał bardzo poważną rolę. Mianowicie niósł obrączki państwa młodych. Kobieta wychowuje także dziecko ze swojego pierwszego małżeństwa.

Maja Plich: mąż

Jak już wiadomo wybrankiem 34-latki jest prywatny detektyw – Krzysztof Rutkowski. Ich związek jest bardzo medialny. Do tego stopnia, że mężczyzna oświadczył jej się na antenie jednego z programów. Kilka miesięcy przed ślubem para przeżywała ciężkie chwile. Do mediów wypłynęły informacje, że detektyw zdradził swoją narzeczoną. Jednakże, szybko wyjaśnili sobie całą sytuację i wiodą szczęśliwe życie.

Maja Plich: ślub

Na ten ślub czekali nie tylko nowożeńcy. Niektórzy uważają nawet, że ma szanse na osiągnięcie tytuły ślubu  roku. Cała uroczystość odbyła się w jednym z pałaców pod Warszawą. Telewidzowie mogą kojarzyć go z programu Projekt Lady. Para młoda zaprosiła wielu gości. Co ciekawe, o porządek dbali pracownicy detektywa. Kobieta zaprezentowała się nie w jednej, ale czterech sukniach. Po ślubie przyjęła nazwisko męża, ale chce aby nie odmieniać go i zwracać się do niej Maja Rutkowski.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Maja Plich: detektyw

Obecnie zajmuje się także prowadzeniem spraw razem z mężem. Jest licencjonowanym detektywem. Twierdzi, że doskonale zajmuje się w tym zawodzie. Oprócz tego, jest także psychologiem.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry